„Nie jestem dzieckiem policjanta ani lekarz, dlaczego jestem gorszy?”

Od poniedziałku do 11 kwietnia zawieszone zostaje, z pewnymi wyjątkami, stacjonarne działanie przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach oraz innych form wychowania przedszkolnego; wprowadza się tam nauczanie zdalne. Zamknięte zostają też żłobki. Nie spodobało to się grupie rodziców z Polic, którzy powiesili banery na płotach nieczynnych placówek oświatowych.

W poniedziałek weszło w życie rozporządzenie ministra edukacji i nauki w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgodnie z nim od 29 marca do 11 kwietnia zawieszone zostaje stacjonarne funkcjonowanie publicznych i niepublicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego. Zajęcia mają być realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

O akcji pt. „Nie jestem dzieckiem policjanta ani lekarz, dlaczego jestem gorszy?” poinformował w mediach społecznościowych Piotr Latosiński.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Jareczek

    30 marca, 2021 at 8:50 am

    O ile „lekarza” można zrozumieć to policjanta? Cóż oni takiego robią, łażą bez ładu i składu zawracając ludziom dupy; pożytek taki sam co z większości urzędników.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk