PolskaPremier: szpitale tymczasowe są niezbędne; wiele osób powinno dokonać refleksji i powiedzieć: przepraszam

Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Szpitale tymczasowe są niezbędne i działają tak, jak przewidywaliśmy. Spełniają swoją funkcję – ratują życie Polaków – podkreślił premier Mateusz Morawiecki. Jak dodał, te szpitale były i nadal są krytykowane przez opozycję. Jego zdaniem, wiele osób powinno dokonać refleksji i powiedzieć: przepraszam.

„Mija rok epidemii, która według domorosłych ekspertów i krytyków naszych działań +miała trwać dwa tygodnie+ a wirus wciąż potrafi zaskoczyć największe autorytety medyczne. Żałuję, że nie udało się wyjąć epidemii poza nawias sporów politycznych” – napisał Morawiecki na Facebooku.

„W obliczu wielkich wyzwań trzeba mieć odwagę i stosować narzędzia oraz podejmować decyzje, które w danym momencie są trudne i mogą wydawać się niepotrzebne lub niezrozumiałe dla większości opinii publicznej” – podkreślił szef rządu.

Według niego, szpitale rezerwowe to „jedna z takich decyzji, którą (w odróżnieniu od naszych przeciwników) podjęliśmy nie w oparciu o polityczną kalkulację i PR, ale mając na celu ochronę zdrowia i życia Polaków”. „Bez względu na koszty” – zapewnił.

„Były i nadal są one mocno krytykowane przez opozycję – że to niepotrzebny wydatek, że stoją puste, a środki i lekarzy można skierować gdzie indziej. Myślę, że wiele osób powinno teraz dokonać refleksji i powiedzieć: +przepraszam+. Teraz widać, że ostrożność i zapobiegliwość to właściwa taktyka – szpitale tymczasowe są niezbędne i działają tak, jak przewidywaliśmy. Spełniają swoją funkcję – ratują życie Polaków” – podkreślił szef rządu. (PAP)

autor: Krzysztof Kowalczyk

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

2 komentarze

 • Batman Geralt

  12 marca, 2021 at 3:26 pm

  Ty Korporacyjny Popleczniku Zdrajco Marnortawco pieniędzy podatników!!Karma do Ciebie wróci i całej reszty ekipy!!Kilku lekarzy wrzuciło filmiki do netu jaka to lipna Fałszywa Pandemia!!

  Odpowiedz

 • ( ˇ෴ˇ )

  12 marca, 2021 at 4:06 pm

  Zamordował ponad 100 tys. ludzi! Więcej niż Hitler w Auschwitz. Podobno oprawcy z Auschwitz wciąż nie są osądzenie i skazani. A co się stanie w 'polsce’ z nomen omen Moraverem!? Mor, mór, mora, morzyć oznacza zabijać, przyprawiać o śmierć. Umorzyć to uczynić nieistniejącym.

  Rozumiom polskie debilne goje!? Dlatego w ogóle został głównym rozgrywającym w 'polsce’ za zgodą Kałczyńskiego! Przypomnę, że wykopanie Szydło i mianowanie tego mordercy nastąpiło 13 grudnia, podobnie jak podpisanie Traktatu Lizbońskiego przez parcha, który teraz leży na Wawelu!

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

17 − 15 =