PolskaDr Bodnar bezpłatnie szkoli lekarzy z leczenia COVID-19

Karol Kwiatkowski25 lutego, 202113 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Już w poprzednim tygodniu pierwsi lekarze zostali przeszkoleni z badania i leczenia pacjentów chorych na COVID19 – informuje na swojej stronie Przychodnia Lekarska Opitma w Przemyślu.

Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu, jako ośrodek diagnostyczno-badawczy, zaprasza kolejnych lekarzy, którzy chcieliby odbyć kilkudniowe szkolenie i praktykę z badania i leczenia pacjentów ambulatoryjnych zakażonych SARS-CoV-2 i nie tylko. W skład szkolenia wchodzi m.in. praktyka z osłuchiwania płuc, diagnostyka, stosowanie odpowiedniego schematu leczenia dla pacjentów z COVID-19 oraz z zespołami poCOVIDowymi m.in. amantadyna oraz lekami objawowymi – czytamy na stronie przychodni.

Optima zapewnia nocleg i pełne wyżywienie, zupełnie za darmo. Zainteresowane osoby mogą się kontaktować bezpośrednio na adres media@przychodnia-przemysl.pl

Zachęcamy do udostępniania, tak by ta wiadomość trafiła do jak najszerszego grona!

Dr Włodzimierz Bodnar – przemyski pulmonolog ogłosił na stronie internetowej Przychodni Lekarskiej Optima swój schemat leczenia COVID-19. Twierdzi, że choroba ustępuje w 48 godzin.

Na prośbę bardzo licznego grona lekarzy i tragicznej sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie dr. Bodnar udostępnił swój własny schemat leczenia. Uprzedza jednak, że udostępnia go w oparciu o swoje obserwacje i doświadczenia. I zachęca, aby go przeanalizować i zmienić w oparciu o własne doświadczenia. Zastrzega też, że to on jest autorem tego schematu. To jest jego projekt autorski, on go stworzył, analizował i rozwijał samodzielnie.

Żródło: Przychodni Optima

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

  • ( ˇ෴ˇ )

    25 lutego, 2021 at 11:42 am

    Bodnar i Białoruś nadzieją ludzkości.

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

17 − 12 =