PolskaNie miał maseczki, ale miał narkotyki. Koledzy też trafili do aresztu

Paweł Skutecki5 lutego, 20212 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Małopolscy policjanci dzięki kontroli mężczyzny, który nie miał maseczki, odkryli u niego narkotyki. Dalsze dochodzenie pozwoliło dotrzeć do jego dwóch kompanów – jeden odpowie za przestępstwa narkotykowe, drugi był poszukiwany listem gończym.

Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń poinformował w piątek, że policyjny patrol podczas sprawdzania parku miejskiego w Skawinie zauważył mężczyznę bez maseczki na twarzy. Po zwróceniu uwagi 44-letni mieszkaniec Skawiny natychmiast ją założył, ale zainteresowanie policjantów wzbudziło jego nerwowe zachowanie. Po przeszukaniu okazało się, że miał przy sobie metaamfetaminę – mężczyzna został zatrzymany za posiadanie narkotyków.

W trakcie dalszych czynności policjanci ustalili, że narkotyki pochodziły od 27-letniego mieszkańca Skawiny, który został zatrzymany w swoim mieszkaniu pod zarzutem posiadania i udzielania środków odurzających. Znaleziono przy nim 9,5 grama metaamfetaminy.

W mieszkaniu przebywał też kolejny mężczyzna. Po sprawdzeniu jego tożsamości w policyjnych systemach okazało się, że 58-latek jest poszukiwany listem gończym do odbycia trzymiesięcznego aresztu za niepłacenie alimentów. On także został zatrzymany i doprowadzony do aresztu śledczego.(PAP)

autor: Rafał Grzyb

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

osiemnaście + 14 =