Dworczyk: wszystkie szczepionki dopuszczone do użytku na terenie UE są w 100 proc. bezpieczne

Magdalena Targańska4 lutego, 202132 min

Wszystkie szczepionki dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej są w 100 proc. bezpieczne – podkreślił w czwartek szef KPRM Michał Dworczyk, nawiązując do pojawiającego się – jak mówił – „wartościowania szczepionek”.

Podczas konferencji prasowej Dworczyk zwracał uwagę, że „pojawiły się informacje w związku z wypowiedziami – w najlepszym razie nieprecyzyjnymi, a często można odnieść wrażenie, że sformułowanymi w złej woli – że jest jakaś różnica pomiędzy szczepionkami”. Pojawiło się – mówił – „wartościowanie szczepionek”.

„Chciałbym bardzo jednoznacznie powiedzieć i powtórzyć za Radą Medyczną, która działa przy premierze Mateuszu Morawieckim, że nie ma lepszych i gorszych szczepionek” – podkreślił szef KPRM.

„Wszystkie szczepionki, które zostały dopuszczone do używania na terenie Unii Europejskiej są w 100 proc. bezpieczne” – zaznaczył.

Dodał, że szczepionki te „różnią się poszczególnymi parametrami, ale są w 100 proc. bezpieczne i skuteczne”. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

3 comments

 • jakub

  4 lutego, 2021 at 4:23 pm

  skąd Ty człowieku to wiesz, jeżeli producent tych preparatów tego nie wie…. SKĄD?

  Reply

 • Robert

  4 lutego, 2021 at 4:47 pm

  Przecież szczepionki są jeszcze w fazie testów. Co ten KRE@YN wygaduje?

  Reply

 • Świat Zwariował

  5 lutego, 2021 at 10:38 pm

  UWAGA: Testy PCR służą do elektronicznej inwigilacji. Dlatego są podawane tak głęboko do nosa. Pseudo szczepionką na koronkę modyfikują DNA organizmu, aby ten produkował obcy wirus, który będzie powodował odpowiedź immunologiczną ciała. Ma to wywołać chorobę AIDS. Sam wirus HIV został stworzony sztucznie jako broń biologiczna. Link do filmu https://www.bitchute.com/video/GYQJTJ7Vdhud/

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk