Bunt przedsiębiorców/ Nieoficjalnie: rząd zapowiada dotkliwe kary

Karol Kwiatkowski13 stycznia, 202142 min

W związku z buntem coraz większej grupy przeciwnych obostrzeniom przedsiębiorców, rząd zamierza dotkliwie karać za łamanie przepisów, ale też planuje przyspieszyć łagodzenie restrykcji – nieoficjalnie informuje RMF FM.

Rząd chce surowo karać tych, którzy mimo restrykcji otworzą biznesy – ale to wzmocni tylko opór. Dlatego – jak ustalili nieoficjalnie dziennikarze RMF FM – ministrowie chcą od 1 lutego zacząć luzować obostrzenia.

Na początek otwarte miałyby zostać sklepy w galeriach handlowych, później może hotele. Na razie rząd nie chce natomiast otwierać siłowni i restauracji.

„Proszę pamiętać, że transmisja wirusa Covid-19 następuje w pomieszczeniach zamkniętych, przy kumulacji ludzi” – podkreśla wiceminister rozwoju Olga Semeniuk.

Restauracje i siłownie będą więc musiały poczekać być może aż do wiosny.

Przeciwko rządowym restrykcjom buntuje się jednak rosnąca grupa przedsiębiorców z branż gastronomicznej, rozrywkowej, hotelarskiej czy fitness: przedsiębiorcy podkreślają, że grożą im masowe bankructwa i nie mogą czekać dłużej z otwarciem biznesów – czytamy na RMF FM.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

4 comments

 • jakub

  13 stycznia, 2021 at 5:07 pm

  ukarać to oni moga siebie

  Reply

 • Przemasovirus

  13 stycznia, 2021 at 7:59 pm

  Straszyć będą to wiadomo…

  Reply

 • XR

  13 stycznia, 2021 at 8:02 pm

  j***ć te kanalie! Oni nigdy się nie wycofają z tego kłamstwa bo ktoś na górze ich finansuje i będa to ciągnąć, należy się sprzeciwić radykalnie i olać ich!

  Reply

 • Maciej

  13 stycznia, 2021 at 8:25 pm

  Żeby się nie zesrali. Surowo karać to będziemy ich jak się skończą .Zamiast szpitala narodowego zrobimy Trybunał Narodowy! Precz z Morawieckim i NWO

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk