PolskaKoszmar w Jarocinie! W mieszkaniu był martwy mężczyzna i umierająca kobieta

Paweł Skutecki10 stycznia, 202112 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Kobieta zawiadomiła służby, aby sprawdziły, co się dzieje z jej rodzicami. Po wyważeniu drzwi znaleziono martwego ojca i umierającą matkę zawiadamiającej – powiedziała w niedzielę PAP rzecznik prasowy jarocińskiej policji st. asp. Agnieszka Zaworska.

Kobieta, która nie mieszka na stałe w Jarocinie, zawiadomiła w niedzielę miejscową policję, żeby sprawdziła, co dzieje się z jej rodzicami.

„Tłumaczyła, że rodzice nie odbierają od niej telefonu, nie oddzwaniają i nie ma z nimi kontaktu” – powiedziała Zaworska.

Do mieszkania na osiedlu Kościuszki przyjechali policjanci i strażacy. Ponieważ nikt nie otwierał drzwi, postanowiono jej wyważyć.

„Po wejściu ujawniono ciało 66-letniego mężczyzny oraz kobietę, która pilnie potrzebowała pomocy medycznej. Poszkodowaną przetransportowano do szpitala” – powiedziała Zaworska.

Ustalono, że do przestępstwa nie doszło, dlatego policja nie prowadzi czynności w tej sprawie.

„Powodem mogły być sprawy medyczne, ale przyczyny zdarzenia wyjaśnią badania lekarskie” – dodała Agnieszka Zaworska.(PAP)

Autorka: Ewa Bąkowska

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Jeden Komentarz

  • ( ˇ෴ˇ )

    10 stycznia, 2021 at 8:23 pm

    Może jakąś Tarczę czy coś? Np. Tarczę na sku.. sukinkotów u lekarza pierwszego kontaktu, co? Ktoś sprawdzi bilingi tych ludzi i kto odmówił im pomocy!? I osądzi ich szybko a surowo!?

    Taaakkk… to stąd biorą się te dziesiątki tysięcy umarłych, stąd! Z perfekcyjnie działającej „służby zdrowia” a raczej z bezwzględnego działania łowców skór!

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 × 5 =