Centrum Rozrywki w Zamościu otwiera się mimo restrykcji

Karol Kwiatkowski5 stycznia, 202113 min

Centrum Rozrywki Laser Factory poinformowało we wtorek w mediach społecznościowych, że od środy otwierają lokal z zachowaniem reżimu sanitarnego, ale wbrew rozporządzeniom rządu.  

Od 28 grudnia do 17 stycznia wprowadzamy kwarantannę narodową. Zamykamy hotele, także na ruch służbowy, i stoki narciarskie – ogłosił w grudniu minister zdrowia Adam Niedzielski. Zamknięto wiele branż m.in. gastronomię, fitness, galerie handlowe.

Wielu ekspertów twierdzi, że spora część z obostrzeń covidowych jest niezgodna z polskim prawem, a przede wszystkim z konstytucją. Potwierdzają to wyroki sądów.

Znalazła się pierwsza odważna firma, która chce się otworzyć i prowadzić działalność usługowo-handlową wbrew rozporządzeniom rządu.

Centrum Rozrywki Laser Factory z Zamościa ogłosiło to w mediach społecznościowych: „Kochani po długich namysłach rozmowach z radcami prawnymi, adwokatami nie jesteśmy w stanie czekać w nieskończoność na Pomoc Państwa !!!! Ratujemy Gastro ratujemy się sami !!!!! Przez okres pandemii nie zwolniliśmy ani jednego pracownika ,nie otrzymaliśmy również ani złotówki z tarcz antykryzysowych (odmowa) .Sytuacja jaka dotknela Nas i wielu przedsiębiorców w Zamościu doprowadzi do zadłużenia i bankructwa !!!!!! KOCHANI OD JUTRA NASZ LOKAL JEST OTWARTY Z ZACHOWANIEM REŻIMU SANITARNEGO !!!!!!! Otwieramy lokal zgodnie z prawem obowiązującym w RP!!!! Jeśli jesteś chory lub ktoś z Twojego bliskiego otoczenia -zostan w domu !!!!! Rezerwację wszystkich atrakcji pod nr tel .606 312 130 – po dokonaniu rezerwacji nikt inny nie zostanie wpuszczony do lokalu po za Twoje grupą !!!!!! Udostępnij!!!!!!!”

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • jakub

    5 stycznia, 2021 at 10:39 pm

    super. w Niemczech 11.1.2021 w ramach protestu wobec restrykcji otwieraja się wszyscy którzy sa przeciw rządowym regulacjom. To jedyna metoda!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *