[FILM] Wielka Brytania/ Kobieta została aresztowana za upublicznienie nagrania pustego szpitala

Karol Kwiatkowski31 grudnia, 202032 min

Brytyjska policja potwierdziła, że dokonano aresztowania w związku z incydentem w jednym z okręgowych szpitali. 46-letnia kobieta została aresztowana po nakręceniu filmu w Gloucestershire Royal Hospital i umieszczeniu go w Internecie.

Nagranie pokazuje kobietę idącą przez praktycznie puste korytarze i puste oddziały szpitala Gloucestershire Royal Hospital. „To hańba…  ludzie w naszym kraju desperacko czekają na leczenie, leczenie raka, choroby serca, szczerze mówiąc, tak mnie to złości” – stwierdza, filmując rząd pustych krzeseł na korytarzu szpitalnym. Kobieta wyraziła zszokowanie tym, jak cichy był szpital, mówiąc, że spodziewała się, że „wokół będzie choć kilka osób, a nie ma absolutnie nikogo”.

Funkcjonariusze z Gloucestershire Constabulary aresztowali we wtorek kobietę pod zarzutem naruszenia porządku publicznego. Została zwolniona za kaucją do stycznia, pod warunkiem, że nie wejdzie do żadnych pomieszczeń NHS, chyba że jest to nagły wypadek lub umówiona wizyta.

https://twitter.com/mikeylusmusic/status/1344298301051568131?s=20

Oświadczenie policji w Gloucestershire: „Po wielu doniesieniach dotyczących filmu wideo nakręconego przez członka społeczeństwa w Gloucestershire Royal Hospital i opublikowanego w Internecie, funkcjonariusze aresztowali wczoraj (wtorek 29 grudnia) 46-letnią kobietę pod zarzutem przestępstwa porządku publicznego.”.

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

3 comments

 • zdzicho

  31 grudnia, 2020 at 12:06 pm

  wydawało się, że Związek Radziecki i jego demoludy są absurdalnie debilne. A w tzw. porównaniu okazuje się, że były niezwykle logiczne.

  Reply

 • Adam

  2 stycznia, 2021 at 2:08 pm

  Proponuję na wszelki wypadek archiwizować to nagranie, bo cenzorzy pewnie zaczną kasować.

  Reply

 • Erina

  5 stycznia, 2021 at 11:41 pm

  Bzdury. Ta kobieta chodziła w niedzielę po korytarzach zamkniętych w weekendy klinik i nagrywała „sensacje”. Trzeba mieć nie równo pod sufitem żeby posunąć się do takich rzeczy.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk