Wałęsa: Jestem bankrutem. Zaszczepię się na koronawirusa

Karol Kwiatkowski26 grudnia, 202013 min

W tym roku nikt nie dostanie ode mnie prezentu, bo jestem bankrutem. Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło – powiedział w rozmowie z Polsat News były prezydent Lech Wałęsa.

Były prezydent, Lech Wałęsa, przyznał w rozmowie z Polsat News, że w tym roku nikt nie dostanie od niego prezentu.

Jestem bankrutem

– mówił.

– Jeździłem i dorabiałem, to mi starczało, a teraz to się skończyło. Nie ma środków. Był czas, że miałem, to je rozdawałem. Rozdałem i stanąłem z pustą kieszenią – przyznał.

Były prezydent był pytany o to, jak będzie spędzał Święta Bożego Narodzenia. Przyznał, że większość domowych rzeczy robi żona.

– Ja jestem starego chowu. Te wszystkie rzeczy robiły zawsze kobiety. Tak było po wiejsku. Wychowano mnie tak, że raczej przeszkadzam niż pomagam. Pewnie dlatego żona mnie raczej wygania. Nie pozwala dotykać do wielu rzeczy. Nie jest to równouprawnienie. Mi też się to nie podoba, ale tak nas mężczyzn wychowano na wsi. Na starość nie da się już nic zmienić – powiedział.

Lech Wałęsa przyznał, że epidemia zmieniła jego życie, gdyż obawia się o zdrowie. – Robię, co swoje i na wiele rzeczy nie zwracam już większej uwagi. Oczywiście noszę maseczkę i nie wchodzę, gdzie nie ma potrzeby – mówił. Przyznał, że chce zostać zaszczepiony na koronawirusa. Niech na takich staruszkach jak ja sprawdzają, czy to jest dobre. Jestem za szczepionkami i rozwojem, ale wiem, że wiele osób żyje jeszcze w starej epoce – powiedział.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

One comment

  • Stanisław

    26 grudnia, 2020 at 12:36 pm

    U mnie też nie wesoło, zaszczepię się, jak kipnę to mi napiszą… walczył z korona.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk