Premier: Nikogo nie zostawimy bez pomocy!

Paweł Skutecki14 grudnia, 202012 min

Narodowy program szczepień przeciw COVID-19 to teraz nasz priorytet, ale polski rząd stosuje również inne środki, by Polacy jak najmniej odczuli epidemię – napisał w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki.

Premier uczestniczył w poniedziałek na spotkaniu z prezydentem Andrzejem Dudą, ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, pełnomocnikiem rządu ds. szczepień i szefem kancelarii premiera Michałem Dworczykiem oraz szefem BBN Pawłem Solochem, które dotyczyło programu szczepień.

Jak podkreślił premier we wpisie na Facebooku, „narodowy program szczepień przeciw COVID-19 to teraz nasz priorytet, ale polski rząd stosuje również inne środki, by Polacy jak najmniej odczuli epidemię”. „Nikogo nie zostawimy bez pomocy!” – podkreślił.

„Robimy wszystko, by Polacy jak najmniej odczuli epidemię, a tym, których wirus zmusił do wyrzeczeń, pomagamy wszelkimi środkami, jakimi dysponuje nasze państwo. Nikogo nie zostawimy bez pomocy” – zapewnił szef rządu cytowany na grafice dołączonej do wpisu w mediach społecznościowych.

Według przedstawionych założeń celem Narodowego Programu Szczepień jest doprowadzenie w 2021 r. do odporności populacyjnej. Szczepionki mają być darmowe, dobrowolne i dwudawkowe. W pierwszej kolejności szczepienia prowadzone mają być wśród pracowników służb medycznych, mieszkańców domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo-leczniczych, żołnierzy oraz osób starszych, powyżej 65. roku życia. (PAP)

 

 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

One comment

  • Johnfox

    14 grudnia, 2020 at 6:03 pm

    Uważam, że jest sporą arogancją czy wręcz czymś niepoważnym to, że nasz przekupiony rząd i jego fanatyczni eksperci mówią nam, że powinniśmy zastosować środki, które nigdy w przeszłości się nie sprawdziły, jak „lockdown,” że są w stanie zatrzymać transmisję wirusa atakującego układ oddechowy.
    JAK TO MOŻLIWE?, żeby spośród 10 do potęgi 31 wirusów w powietrzu, 10 do potęgi 31 wirusów w morzach i oceanach, 10 do potęgi 31 wirusów w glebie, trafić w takiego malutkiego wirusa i zatrzymać jego transmisję.??? Proszę przedstawić dokumenty medyczne (DOWODY), które stwierdzają takie zdarzenie, podać imię i nazwisko tego wirusowego snajpera, któremu notabene należy się nagroda Nobla za celność, a kara więzienia za doprowadzenie gospodarki i służby zdrowia do całkowitego upadku. Trzeba być debilem do potęgi, żeby nie zdawać sobie sprawy z tego, że my wszyscy jesteśmy wirusami otoczeni, dosłownie nimi oddychamy i pochłaniamy je przez skórę, uszy, oczy, przez cały nasz organizm. Nie dajmy się z antagonizować i sobie wmówić, że wirusy powodują choroby.! Wirusy nas nie atakują, nie przejmują kontroli nad naszym aparatem życia, w rzeczywistości są dostępne do aktualizacji naszego genomu. Ludzie nie umierają na Covid, jak nam cały czas fachowcy wmawiają, ludzie umierają na „wtórna bakteryjne zapalenie płuc.” Ze wszystkich infekcji dróg oddechowych jest to najłatwiejsza infekcja w leczeniu i nie wymaga trującego wywaru trucizn znajdujących się w szczepionce.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk