Koncern Moderna liczy, że UE w połowie stycznia zatwierdzi jego szczepionkę przeciw SARS-CoV-2

Magdalena Targańska14 grudnia, 202011 min

Amerykański koncern farmaceutyczny Moderna Inc. spodziewa się, że Unia Europejska w połowie stycznia zatwierdzi jego szczepionkę przeciwko koronawirusowi i zaraz potem będzie gotowy do jej dystrybucji – poinformował w poniedziałek szef europejskiego oddziału koncernu.

Moderna oczekuje, że Unia Europejska zatwierdzi jej szczepionkę w połowie stycznia i jest gotowa do je natychmiastowej dystrybucji – powiedział Dan Staner niemieckiemu dziennikowi „Stuttgarter Zeitung”.

„Oczekujemy zatwierdzenia jej dla UE, a tym samym dla Niemiec 12 stycznia – oświadczył Staner. „Jak tylko otrzymamy zgodę, możemy rozpocząć jej dostarczanie”.

Szefowa Komisji Europejskiej Ursula Von der Leyen w piątek poinformowała, że Europejska Agencja Leków (EMA) wyda opinię na temat szczepionki Moderna przed połową stycznia. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

One comment

 • Johnfox

  14 grudnia, 2020 at 6:22 pm

  Piekielne składniki w szczepionce, które nie pojawiają się na ulotce informacyjnej.!!!
  Konwersacji ciąg dalszy…. skupił się przede wszystkim na szczepionkach przeciw grypie, MMR (Odra, świnka, różyczka)i żółtej gorączce, które opierają się na zapłodnionych jajach kurzych. Zapłodnione jaja bardzo szybko stają się idealnym środowiskiem dla wyhodowanych, niezawodnych wirusów do szczepień, takich jak grypa, MMR, są one również żywymi inkubatorami ogromnej liczby znanych i nieznanych wirusów z królestwa zwierząt. W naturalnych warunkach nie jest możliwe przeniesienie tych wirusów ze zwierząt na ludzi, niemniej jednak są one sekwencjami kodu genetycznego, który kiedy zostaje zaaplikowany ludzkiemu organizmowi, może doprowadzić do pojawienia się każdej liczby nieprzewidzianych i przeciwnych od założonych, skutków. Może być to wynikiem łączenia się, lub mieszania wirusa z ludzkim kodem komórkowych. Badania nad szczepionkami są w najlepszym przypadku prymitywną nauką, ponieważ polegają na wszczepianiu do krwiobiegu człowieka obcych substancji, chemicznych i genetycznych, które nigdy nie dostałyby się tam, w żaden inny sposób.
  Musimy stronić od wiary w to, że przemysł szczepionkowy ma w swoich deterministycznych, redukcjonistycznych perspektywach genetycznego materializmu, na celu znalezienie odpowiedzi bez brania pod uwagę bombardowania toksycznymi chemikaliami takimi jak szczepionki zawierające obce materiały genetyczne, oraz nieznane genetyczne elementy, którymi atakujemy nasze organizmy od narodzin aż do śmierci.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk