Poseł Dziambor o szczepieniach na COVID-19! Powinien za nie odpowiadać Sasin…

Agnieszka Malinowska8 grudnia, 202012 min

Ostatnio bardzo głośno jest na temat szczepionek na koronawirusa. Jak się okazuje Szwajcaria ich jeszcze nie zatwierdziła. Na ten temat wypowiedział się niedawno poseł Konfederacji i partii KORWiN – Artur Dziambor.

W mediach społecznościowych na temat szczepień na COVID-19 wypowiedział się poseł Artur Dziambor.

Szwajcaria na razie nie przyjmuje szczepionki na Covid-19. Ich urząd ds. leków stwierdził, że brakuje danych, dot. bezpieczeństwa, skuteczności i jakości szczepionki. Wysłali stosowne zapytanie w tej sprawie do producenta

-napisał.

Podkreślił również, że w Polsce mimo zastrzeżeń Szwajcarii uważa się, że wszystko jest w porządku.

Dodał także, że „pozostaje mieć nadzieję, że odpowiedzialny za sprawę będzie Minister Sasin”.

Przypomnijmy, że aktualnie w Internecie popularne jest twierdzenie, iż wszystko czym zajmuje się Minister Jacek Sasin kończy się źle.

Co sądzicie na temat słów posła Dziambora?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

  • ka

    8 grudnia, 2020 at 1:40 pm

    Bezczelnie drze gębę powinien odpowiadać i płacić ze swojej pensji. Śmieje się że dzieci mają autyzm poszczepienny gdzie nawet w ulotkach jest podane że może wystąpić. Są odszkodowania wypłacane a tak trudno im winę udowodnić. A on cynik śmie kwestionować oczywiste fakty. Nie ma sumienia ani przyzwoitości za grosz. Szkodzi ludziom i obraża ich. Można uratować wiele ludzi tylko trzeba chcieć. Dostali instrukcję działającą 100% to tym gardzą.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk