Edyta Górniak znów na temat COVID-19! „Jeżeli szczepienia..”

Agnieszka Malinowska28 listopada, 202012 min

Od jakiegoś czasu piosenkarka Edyta Górniak bardzo chętnie wypowiada się na temat koronawirusa i rzekomej epidemii. Tak było i tym razem. Artystka wypowiedziała się na temat szczepień.

Edyta Górniak udzielila ostatnio wywiadu dla Polsat News. Tam zapewniła wszystkich, że nie da się zaszczepić na COVID-19.

„Jeśli szczepienia przeciw Covid-19 będą obowiązkowe, wyprowadzę się z Polski, gdy będzie to konieczne ”
– powiedziała.

Zaznaczyła, że jej ostatnie słowa dotyczące koronawirusa były wycięte z kontekstu.

Gdybym faktycznie powiedziała, że w szpitalach nie ma chorych ludzi, ale są statyści, to byłoby to absurdem. (Wydaje się, że) komukolwiek trudno jest w to uwierzyć, a jednak ludzie uwierzyli
-podkreśliła.

W kwestii szczepionki dodała także, że „nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po szczepionce i jak zareaguje mój organizm.

Zgadzacie się z jej słowami?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

  • Tuning

    28 listopada, 2020 at 5:48 am

    Pani Edyta ma racje i popieram ją. Niech mowi o tym ile sie da bo jest osoba medialną i ma wiekszą możliwosc poinformowania innych. Wytrwałości Pani Edyto w tym wszystkim życze.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk