Dementi roku: jednak da się dodzwonić do Szpitala Narodowego!

Paweł Skutecki26 listopada, 20202 min

Nie ma problemów z dodzwonieniem się do Centrum Koordynacyjnego Szpitala Narodowego – zapewnił w czwartek Centralny Szpital Kliniczny MSWiA w Warszawie, którego filią jest szpital tymczasowy.

Iwona Sołtys z CSK MSWiA wskazała w czwartek, że tego dnia jeden z polityków zamieścił informację w mediach społecznościowych na temat tego, że 25 listopada 2020 roku pracownicy Szpitala Bródnowskiego w Warszawie nie mogli dodzwonić się do Centrum Koordynacyjnego Szpitala Narodowego, odpowiedzialnego za kontakt ze szpitalami.

Poinformowała, że 25 listopada do Centrum Koordynacyjnego wykonano siedem telefonów, jeden z nich wykonany był przez pracownika Szpitala Bródnowskiego.

„Brak możliwości dodzwonienia się do CK przy tak niewielkiej liczbie telefonów jest możliwa tylko wtedy, gdy ktoś używał błędnego numeru telefonu” – podkreśliła.

„Ponownie apelujemy do wszystkich szpitali o kontakt z Centrum Koordynacyjnym w celu ich odciążenia i zwolnienia miejsc dla najciężej chorych oraz o nierozpowszechnianie niesprawdzonych informacji” – dodała. (PAP)

Autor: Katarzyna Lechowicz-Dyl

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk