Francuski filozof: Praworządność to pretekst do wymuszenia przyjęcia imigrantów i tęczowej propagandy

Karol Kwiatkowski22 listopada, 20205 min

Koncepcja praworządności jest tylko politycznym narzędziem wymuszającym przyjęcie imigrantów, propagandę LGBT i aborcję w tych dwóch krajach (Polska i Węgry) – powiedział francuski filozof i pisarz Éric Zemmour podczas politycznego talk show na francuskim kanale informacyjnym CNews.

Powiedział, że praworządność jest wygodnym pretekstem, aby zmusić Polskę i Węgry do zaakceptowania wielu rzeczy wbrew ich woli.

„To, czego naprawdę chcemy w tej idei praworządności, to zmusić Węgrów i Polaków do poddania się wielokulturowej, feministycznej i pro-LGBT koncepcji krajów zachodnich” – powiedział Zemmour. „Chcemy narzucić im imigrację, aborcję, propagandę LGBT”.

„Emmanuel Macron zyskał na kryzysie (…) uchwalając plan ratunkowy, który zwiększa federalizację Europy” – powiedział Zemmour. „Po pierwsze, ponieważ to Komisja, a nie państwa członkowskie, zadłużają się, a po drugie, wprowadziły one do państwa prawa pojęcie, które nie ma nic wspólnego z samymi rządami prawa”.

„Co to jest praworządność? To hierarchia praw zaczynająca się od konstytucji na szczycie (…) i ostatecznie podtrzymywana przez sędziów” – powiedział. „Praworządność istnieje w Polsce i na Węgrzech. To, czego my (Francja) chcemy i czego chce Macron, nie ma nic wspólnego z rządami prawa”.

Zemmour powiedział, że ataki na Węgry i Polskę nie uwzględniały ani realiów, ani decyzji demokracji obu krajów.

– Mówią, że Węgry i Polska zwalniają sędziów. Dobrze. Ale czy wiesz, że trzecia republika francuska była tą, która dokonała największej eliminacji sędziów, ponieważ wszyscy byli bonapartystami i monarchistami? – powiedział Zemmour.

Odnosząc się do sprawy aborcyjnej w Polsce, która jest jednym z powodów, dla których nasz kraj znalazł się na celowniku, Zemmour powiedział, że jest to demokratyczny proces.

„Ta historia aborcji jest legalna. To polski wymiar sprawiedliwości i polska demokracja. Są demonstracje przeciwko i mogą protestować” – powiedział Zemmour. „Ale polski rząd ma większość głosów”.

Ostrzegł, że weto krajów powinno być traktowane poważnie.

„Nie będzie żadnego europejskiego planu (naprawy), jeśli blokuje go choćby jeden kraj” – powiedział Zemmour.

Zemmour, być może najwybitniejszy francuski intelektualista prawicowy, cieszy się coraz większą popularnością we Francji, a jego występy w CNews mają rekordową widownię. Pod koniec ubiegłego miesiąca Zemmour stwierdził, że masowa migracja do Europy powinna być traktowana jako nic innego jak wymiana populacji, zbrodnia przeciwko narodom europejskim, i ostrzegł, że zakończy się to rozlewem krwi, donosi Remix News.

„Imigracja zmienia charakter ludzi. To zbrodnia przeciwko narodom Europy, zakończy się rozlewem krwi ”- powiedział Zemmour.

Źródło Remix News.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk