PolskaLempart wyrzuciła dziennikarkę TVP z konferencji: Wypier***ać!

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski13 listopada, 202022 min

Marta Lempart, liderka Strajku Kobiet, w naganny sposób potraktowała ekipę TVP Info. „Wyp….ć!” – powiedziała wyrzucając ją z konferencji prasowej.

Z konferencji prasowej Lempart wyprosiła ekipę TVP Info, mówiąc do dziennikarki oraz operatora TVP, w obecności innych ekip: „Wyp….ć! Ja już powiedziałam na poprzedniej konferencji, że macie sp….ć, nie rozumiem, dlaczego tu ciągle przychodzicie”. Na sali były obecne posłanki Lewicy Wanda Nowicka, Joanna Scheuring-Wielgus i Monika Falej, które nie zareagowały.

Pytana podczas konferencji prasowej przez PAP, dlaczego tak postąpiła, Lempart odparła: „Na konferencje prasowe zapraszamy dziennikarzy, a nie funkcjonariuszy PiS-u”. Dodała, że zmieni zdanie, gdy zmieni się TVP.

„Jak TVP zacznie zatrudniać dziennikarzy, jak TVP stanie się telewizją, to bardzo proszę – oczywiście będą mile widziani. Natomiast teraz nie ma dla nas żadnej różnicy, czy to jest policja PiSowska, czy to jest prokuratora PiSowska, czy to jest PiSowska ABW, czy to jest PiSowska telewizja. Bo tam nie ma żadnych dziennikarzy i zawsze będą słyszeli od nas, że mają wyp….ć” – oświadczyła liderka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. (PAP) (KKK)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

2 komentarze

 • Avatar
  jakub

  13 listopada, 2020 at 3:31 pm

  piękne świadectwo. tylko tak dalej.

  Odpowiedz

 • Avatar
  Maryla

  18 listopada, 2020 at 1:02 am

  Trochę tego nie rozumiem, bo ten strajk to ważna inicjatywa, ale takich zachowań to już nie rozumiem. Każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje, a Pani Lempart tutaj się nie popisała.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

17 − four =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl