Przed mieszkaniem Krystyny Pawłowicz zgromadzili się protestujący. To idzie w złą stronę

Karol Kwiatkowski27 października, 20202 min

Przed blokiem, w którym mieszka sędzia Trybunału Konstytucyjnego, była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, we wtorek wieczorem zgromadzili się przeciwnicy zaostrzania prawa aborcyjnego. Terroryści przed moim domem; wejścia do klatki pilnuje policja – napisała na Twitterze Pawłowicz.

Nagranie sprzed bloku Pawłowicz ok. godz. 20 opublikował na Twitterze członek Młodych Demokratów, młodzieżówki Platformy Obywatelskiej. Na nagraniu widać grupę osób skandującą: „Kto nie skacze, ten za PiS-em”.

„Terroryści przed moim domem…” – napisała na Twitterze Pawłowicz, opublikowawszy przy tym wpis członka Młodych Demokratów. „Wejścia do klatki pilnuje Policja” – poinformowała w kolejnym wpisie.

Protesty przeciwko wyrokowi TK, który stwierdził, że przepis zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją, trwają we wtorek przed Sejmem w Warszawie; odbyły się też w różnych miejscach w Polsce.(PAP)

 

 

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk