Minister Niedzielski apeluje do obywateli! Chodzi o…

Agnieszka Malinowska19 października, 20202 min

Jak wiadomo w Polsce od wielu miesięcy trwa rzekoma epidemia koronawirusa. Przez ten czas polski rząd zdążył już wprowadzić sporo obostrzeń. Podczas najnowszej konferencji prasowej Minister Zdrowia zaapelował do swoich obywateli. Zobacz, o co dokładnie chodzi!

Minister Zdrowia – Adam Niedzielski podczas ostatniej konferencji prasowej wezwał wszelkie środowiska wolnościowe do przestrzegania obostrzeń. Według Ministra nieprzestrzeganie ich narusza wolność innych osób.

Dodatkowo Minister Zdrowia zaapelował, aby zwracać uwagę tym obywatelom, którzy nie noszą maseczek.

Osoby, które nie noszą maseczek generują ryzyko nie tylko wobec siebie, ale i wobec innych – to samo dotyczy innych obostrzeń

-powiedział Niedzielski.

„Adam Niedzielski wzywa do „zwracania uwagi” osobom bez zakrytych ust i nosa. Efekt tego zwracania uwagi mieliśmy w weekend, czyli napad w metrze za brak maseczki, których prawo nie wymaga od zdrowych. Przestańcie szczuć jednych na drugich, mało jeszcze podzieliliście społeczeństwo?”

-pyta z kolei znany publicysta Radosław Piwowarczyk.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk