PolskaWiadomościMinister Niedzielski apeluje do obywateli! Chodzi o…

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska19 października, 20202 min

Jak wiadomo w Polsce od wielu miesięcy trwa rzekoma epidemia koronawirusa. Przez ten czas polski rząd zdążył już wprowadzić sporo obostrzeń. Podczas najnowszej konferencji prasowej Minister Zdrowia zaapelował do swoich obywateli. Zobacz, o co dokładnie chodzi!

Minister Zdrowia – Adam Niedzielski podczas ostatniej konferencji prasowej wezwał wszelkie środowiska wolnościowe do przestrzegania obostrzeń. Według Ministra nieprzestrzeganie ich narusza wolność innych osób.

Dodatkowo Minister Zdrowia zaapelował, aby zwracać uwagę tym obywatelom, którzy nie noszą maseczek.

Osoby, które nie noszą maseczek generują ryzyko nie tylko wobec siebie, ale i wobec innych – to samo dotyczy innych obostrzeń

-powiedział Niedzielski.

„Adam Niedzielski wzywa do „zwracania uwagi” osobom bez zakrytych ust i nosa. Efekt tego zwracania uwagi mieliśmy w weekend, czyli napad w metrze za brak maseczki, których prawo nie wymaga od zdrowych. Przestańcie szczuć jednych na drugich, mało jeszcze podzieliliście społeczeństwo?”

-pyta z kolei znany publicysta Radosław Piwowarczyk.

Jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

sixteen − 1 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl