PolskaBydgoski Sanepid zamknięty „dla petentów”

Paweł Skutecki Paweł Skutecki7 października, 202011 min

Siedmiu pracowników powiatowego Sanepidu w Bydgoszczy jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 – poinformował PAP rzecznik prasowy wojewody Adrian Mól. Stacja jest zamknięta dla petentów.

Informacje rzecznika wojewody potwierdził rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy Łukasz Betański.

„Mogę potwierdzić informacje o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Obecnie zakażonych jest 7 pracowników stacji. Przebywają oni na 10-dniowej kwarantannie” – poinformował Betański.

Dodał, że stacja przy ul. Kościuszki jest zamknięta dla petentów, a pracownicy przy wsparciu wojewódzkiego Sanepidu pracują zdalnie.

„Zdecydowanie zalecamy kontakt mailowy z bydgoskim sanepidem. Ponownie testy dla pracowników zostaną wykonane w piątek oraz w poniedziałek. Wtedy zapadną dalsze decyzje co do placówki” – wskazał Betański. (PAP)

Autorzy: Tomasz Więcławski, Jerzy Rausz

 

 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

Zobacz także

Jeden Komentarz

 • Avatar
  jakub

  7 października, 2020 at 2:09 pm

  paranoja. ciekawe jak spreparuja smierć i chorobę ludzi… przeciez nikt nie umiera, nikt nie choruje tylko testy są dodatnie…
  ludzie opamiętajta sie.

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

2 × 5 =