Bydgoski Sanepid zamknięty „dla petentów”

Paweł Skutecki7 października, 202011 min

Siedmiu pracowników powiatowego Sanepidu w Bydgoszczy jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2 – poinformował PAP rzecznik prasowy wojewody Adrian Mól. Stacja jest zamknięta dla petentów.

Informacje rzecznika wojewody potwierdził rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy Łukasz Betański.

„Mogę potwierdzić informacje o zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Bydgoszczy. Obecnie zakażonych jest 7 pracowników stacji. Przebywają oni na 10-dniowej kwarantannie” – poinformował Betański.

Dodał, że stacja przy ul. Kościuszki jest zamknięta dla petentów, a pracownicy przy wsparciu wojewódzkiego Sanepidu pracują zdalnie.

„Zdecydowanie zalecamy kontakt mailowy z bydgoskim sanepidem. Ponownie testy dla pracowników zostaną wykonane w piątek oraz w poniedziałek. Wtedy zapadną dalsze decyzje co do placówki” – wskazał Betański. (PAP)

Autorzy: Tomasz Więcławski, Jerzy Rausz

 

 

Udostępnij:

Paweł Skutecki

One comment

  • jakub

    7 października, 2020 at 2:09 pm

    paranoja. ciekawe jak spreparuja smierć i chorobę ludzi… przeciez nikt nie umiera, nikt nie choruje tylko testy są dodatnie…
    ludzie opamiętajta sie.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk