Skandal! Ściągnął maseczkę, by coś zjeść. Dostał mandat!

Agnieszka Malinowska5 września, 20201 min

Od czasu, gdy cały świat zmaga się z koronawirusem coraz częściej dochodzi do dość absurdalnych sytuacji. Tym razem jeden mężczyzna zdjął maseczkę, by zjeść batona. Jak się okazuje dostanie mandat. 

Jak informuje portal FL24.net do absurdalnej sytuacji doszło we Francji. 22-letni mężczyzna w Lyonie chciał zjeść Kinder Bueno na schodach prowadzących na peron. Opuścił, więc trochę maseczkę. To zostało zauważone przez funkcjonariuszy, którzy dali mu mandat w wysokości 135 euro.

Spokojnie im tłumaczę, że przepraszam, że to nieporozumienie, że mówimy o 135 euro dla młodego niezbyt bogatego, który zjadł Kinder Bueno. Nieudany apel do zdrowego rozsądku, ponieważ policja odpowiedziała, że ​​kiedy się je, nie je się na dworze.

-powiedział 22-letni mężczyzna ukarany mandatem.

Być może to dopiero początek takiego rodzaju absurdów.

 

 

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Koszyk