PolskaMinister zdrowia będzie namawiał prezydenta, by zaszczepił się przeciwko grypie

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski5 września, 20202 min

Będę namawiał wszystkich moich kolegów z rządu, struktur państwowych, do tego, żeby się szczepili (na grypę – red.) – powiedział w czwartek w Porannej rozmowie w RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski komentując nową strategię walki z koronawirusem.

– Nie jest prawdą, że ministerstwo chce, żeby tych szczepień było 2 miliony, bo oczywiście chcemy, żeby było więcej. Wczoraj przedstawione informacje mówią o pewnym realnym spojrzeniu i policzeniu tego, na co możemy w tej chwili liczyć, bo wiemy… – powiedział minister.

Na pytanie prowadzącego: Panie ministrze, proste pytanie. Czy pan się zaszczepi? Minister odpowiedział: Tak, oczywiście że tak. Ja się szczepię co roku.

Natomiast gdy padło pytanie: A będzie pan namawiał pana prezydenta Dudę, żeby się zaszczepił, bo dotychczas…, to odpowiedź nie była zaskakująca: Tak, będę namawiał wszystkich moich kolegów z rządu, struktur państwowych, do tego, żeby się szczepili.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

twelve + two =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl