PolitykaWiadomościZagranicaJanusz Korwin-Mikke o prezydencie Białorusi. Padły zaskakujące słowa!

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska30 sierpnia, 20202 min

O Białorusi jest teraz bardzo głośno. Codziennie media na całym świecie rozpisują się ws. tego kraju. Tym razem na temat prezydenta Białorusi postanowił wypowiedzieć się Janusz Korwin Mikke. Padły zaskakujące słowa. 

Poseł partii KORWiN i Konfederacji – Janusz Korwin Mikke na swojej oficjalnej stronie na Facebooku postanowił wypowiedzieć się na temat prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Jego zdaniem do protestów mogło dojść ze względu na to, że Łukaszenka nie popadł w koronawirusową paranoję.

Dla mnie p.Łukaszenka jest bohaterem, bo przeciwstawił się opinii „całego świata” i w sprawie CoV-19 nie wykonywał histerycznych posunięć. Wskutek tego miał śmiertelność na głowę znacznie niższą (obecnie już nieco wyższą!) niż w Polsce – ale za to Białorusini żyli w miarę normalnie. 

-napisał Janusz Korwin-Mikke.

„JE Aleksander Łukaszenka miał jeszcze pecha, bo akurat w okolicy wyborów nastąpił szczyt zachorowań… Tymczasem w drugim kraju, który nie uległ zbiorowej psychozie, w Szwecji – jeszcze luzują obecne ograniczenia.”

-dodał poseł partii KORWiN i Konfederacji.

Co sądzicie na temat jego słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

two + nine =