Janusz Korwin-Mikke o prezydencie Białorusi. Padły zaskakujące słowa!

Agnieszka Malinowska30 sierpnia, 20202 min

O Białorusi jest teraz bardzo głośno. Codziennie media na całym świecie rozpisują się ws. tego kraju. Tym razem na temat prezydenta Białorusi postanowił wypowiedzieć się Janusz Korwin Mikke. Padły zaskakujące słowa. 

Poseł partii KORWiN i Konfederacji – Janusz Korwin Mikke na swojej oficjalnej stronie na Facebooku postanowił wypowiedzieć się na temat prezydenta Białorusi Aleksandra Łukaszenki. Jego zdaniem do protestów mogło dojść ze względu na to, że Łukaszenka nie popadł w koronawirusową paranoję.

Dla mnie p.Łukaszenka jest bohaterem, bo przeciwstawił się opinii „całego świata” i w sprawie CoV-19 nie wykonywał histerycznych posunięć. Wskutek tego miał śmiertelność na głowę znacznie niższą (obecnie już nieco wyższą!) niż w Polsce – ale za to Białorusini żyli w miarę normalnie. 

-napisał Janusz Korwin-Mikke.

„JE Aleksander Łukaszenka miał jeszcze pecha, bo akurat w okolicy wyborów nastąpił szczyt zachorowań… Tymczasem w drugim kraju, który nie uległ zbiorowej psychozie, w Szwecji – jeszcze luzują obecne ograniczenia.”

-dodał poseł partii KORWiN i Konfederacji.

Co sądzicie na temat jego słów?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk