PolskaPremier: media powinny mieć na uwadze interes Polski

Karol Kwiatkowski27 sierpnia, 20202 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Potrzebujemy niezależnego myślenia. Jest patriotyzm gospodarczy, ale też ważny jest patriotyzm medialny. Media powinny mieć na uwadze interes Polski – mówił premier Mateusz Morawiecki podczas 3. urodzin telewizji wPolsce.pl.

Jak podała na Twitterze Kancelaria Premiera, Mateusz Morawiecki gościł w środę na trzecich urodzinach telewizji wPolsce.pl. „Nazwa pokazuje, gdzie szukacie inspiracji – w Polsce, w jej dziejach. Macie na pierwszym miejscu interes Polski” – mówił podczas uroczystości szef rządu.

„Potrzebujemy niezależnego myślenia. Jest patriotyzm gospodarczy, ale też ważny jest patriotyzm medialny. Media powinny mieć na uwadze interes Polski i za to dziękuję” – podkreślał.

Morawiecki życzył też patriotyzmu medialnego wszystkim Polakom. „Żeby wszystkie media myślały po polsku, pilnowały polskich interesów i patriotyzmu medialnego” – powiedział.

Podczas wydarzenia wręczono „Złote kamery”, których laureatami zostali m.in. wiceministrowie: spraw zagranicznych Paweł Jabłoński, sprawiedliwości Marcin Warchoł i rodziny, pracy i polityki społecznej Anna Schmidt-Rodziewicz, a także szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. (PAP)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

3 + pięć =