Znamy prawdziwy powód dymisji Łukasza Szumowskiego!

Agnieszka Malinowska24 sierpnia, 202012 min

Nie tak dawno Łukasz Szumowski podał się do dymisji. Mówiło się, że swoją dymisję Szumowski planował już od dawna. Teraz jednak wiceminister Kraska w najnowszym wywiadzie wyznał co było prawdziwą przyczyną odejścia. 

Wiceminister Waldemar Kraska udzielił wywiadu dla portalu Super Express, w którym wypowiedział się na temat odejścia Łukasza Szumowskiego. Wyznał jaka jest prawdziwa przyczyna jego odejścia.

Minister Szumowski był zmęczony. Nie chodzi tu jednak o zmęczenie fizyczne, ale psychiczne. Od wielu miesięcy obserwujemy hejt w stosunku do pana ministra i jego rodziny.

-powiedział Kraska.

To jednak nie wszystko. Szumowski miał już pewną strategię na jesień.

Minister przekazał strategię na jesień. Opracowywaliśmy ją pod jego kierownictwem. Następca Łukasza Szumowskiego dostał gotowy plan. Zresztą, warto dodać, że Adam Niedzielski, który objął resort zdrowia, uczestniczył w spotkaniach, na których przygotowywaliśmy plan na jesień.”

-dodał Kraska.

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

  • Gg

    24 sierpnia, 2020 at 3:25 pm

    Plan na jesień. Czyli oni wiedzą co będzie. Ciekawe skąd. Bóg ich kiedyś osądzi

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk