Polska[GALERIA] Pandemia to ściema! Tysiące ludzi na ulicy Warszawy

Magdalena Targańska Magdalena Targańska16 sierpnia, 20202 min

Ulicami Warszawy przeszła dzisiaj manifestacja pod hasłem „Zakończyć plandemię”. Kilka tysięcy osób skandowało hasła nieprzychylne rządowi i polityce ministra zdrowia. „Bój idzie o sprawy najważniejsze. Na szali jest nasza wolność, sprawy tak oczywiste, jak to do kogo należą nasze własne ciała i ciała naszych dzieci” – mówił Naszej Polsce poseł Grzegorz Braun.

Manifestację prowadziła Justyna Socha, prezes Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Obok działaczy tej organizacji, na placu Zamkowym zgromadzili się również działacze i sympatycy wielu organizacji społecznych i politycznych: Korona Konfederacji Polskiej, Jedność Narodu, WIR, Zjednoczeni, ale również organizatorzy wiosennego strajku przedsiębiorców. Obok posła Grzegorza Brauna głos zabierali także m.in. Paweł Tanajno, Romuald Starosielec, Marcin Rola i goście zza granicy, dwóch słowackich posłów i Niemka, organizatorka ostatniego protestu przeciwko obostrzeniom pod pozorem pandemii, w którym wzięło udział nawet milion Niemców.

W wystąpieniach podnoszono przede wszystkim kwestię wadliwości testów, niezgodności realiów epidemiologicznych z definicją nie tylko pandemii, ale nawet epidemii. Głośno wyrażana była krytyka polskiego rządu, Komisji Europejskiej i Światowej Organizacji Zdrowia. – Ludzie umierają wskutek rzekomej pandemii. Nie na mitycznego wirusa, ale przez to, że chorzy na „pospolite” choroby nie dostają właściwej pomocy medycznej – mówił Grzegorz Braun.

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Magdalena Targańska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

13 + seven =