Potworna wpadka Klaudii Jachiry! Nie uwierzysz co zrobiła…

Agnieszka Malinowska6 sierpnia, 20202 min

Posłanka Klaudia Jachira po raz kolejny „błysnęła.” Tym razem podczas zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na drugą kadencję. Nie zgadniesz co tym razem zrobiła!

Klaudia Jachira to posłanka znana głównie z licznych kontrowersyjnych zachowań. Tym razem jednak zaliczyła niemałą wpadkę. Podczas zaprzysiężenia zamiast zachować powagę posłanka postanowiła po raz kolejny zszokować wszystkich, tym razem jednak chyba trochę się skompromitowała.

Jak zauważył bowiem Tomasz Jaskóła, Klaudia Jachira rozwinęła szmatę, na której miał pojawić się napis „krzywoprzysięzca” problem w tym, że na szmacie posłanki pojawił się ten wyraz lecz z błędem ortograficznym. Na szmacie można było zobaczyć napis „krzywoprzysiężca.”

Zrobić z siebie durnia i do tego walnąć błąd ortograficzny.

-napisał na swoim Twitterze poseł Tomasz Jaskóła.

Zdjęcie wraz z błędem ortograficznym można zobaczyć tutaj:

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk