WiadomościZagranicaSkandal! Przewodnicząca KE popiera atak na Polskę!

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska31 lipca, 20203 min

Nie cichną liczne ataki na Polskę. Nasz kraj od wielu lat atakowany jest na arenie międzynarodowej. Tym razem atak na Polskę poparła przewodnicząca Komisji Europejskiej.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen popiera atak na Polskę. Jak pisaliśmy wcześniej Helena Dalli, komisarz UE ds. równości, poinformowała, że odrzucono wszelkie wnioski o dofinansowanie przez UE w tych polskich miastach, w których szerzona jest „nienawiść” tj. zadeklarowały tzw. strefy wolne od ideologii LGBT.

Nasze traktaty zapewniają, że każdy człowiek w Europie może być tym, kim jest, żyć tam, gdzie chce, kochać kogo chce i mierzyć tak wysoko, jak chce. Będę nadal forsowała Unię Równości” – możemy przeczytać w oświadczeniu Von der Leyen, które pojawiło się na Twitterze. W poście oznaczono również LGBT.

Jeśli dane państwo członkowskie nie przestrzega tych praw właściwie, (…) może to stanowić nieprawidłowość. – powiedział z kolei rzecznik KE Stefan de Keersmaecker.

Co o tym sądzicie? Uważacie to za dyskryminację Polski i Polaków?

 

 

Udostępnij:
Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w gazecie Warszawski Wieczór, była stażystka w PE, 2016-teraz pracuje dla WCz. Janusza Korwin Mikkego, swoje artykuły publikuję na portalach: Prawy, NaszaPolska, ProstozMostu, a także w gazecie Moja Rodzina.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

3 × three =