WiadomościZagranicaSkandal! Przewodnicząca KE popiera atak na Polskę!

Agnieszka Malinowska Agnieszka Malinowska31 lipca, 20203 min

Nie cichną liczne ataki na Polskę. Nasz kraj od wielu lat atakowany jest na arenie międzynarodowej. Tym razem atak na Polskę poparła przewodnicząca Komisji Europejskiej.

Przewodnicząca Komisji Europejskiej – Ursula von der Leyen popiera atak na Polskę. Jak pisaliśmy wcześniej Helena Dalli, komisarz UE ds. równości, poinformowała, że odrzucono wszelkie wnioski o dofinansowanie przez UE w tych polskich miastach, w których szerzona jest „nienawiść” tj. zadeklarowały tzw. strefy wolne od ideologii LGBT.

Nasze traktaty zapewniają, że każdy człowiek w Europie może być tym, kim jest, żyć tam, gdzie chce, kochać kogo chce i mierzyć tak wysoko, jak chce. Będę nadal forsowała Unię Równości” – możemy przeczytać w oświadczeniu Von der Leyen, które pojawiło się na Twitterze. W poście oznaczono również LGBT.

Jeśli dane państwo członkowskie nie przestrzega tych praw właściwie, (…) może to stanowić nieprawidłowość. – powiedział z kolei rzecznik KE Stefan de Keersmaecker.

Co o tym sądzicie? Uważacie to za dyskryminację Polski i Polaków?

 

 

Udostępnij:
Agnieszka Malinowska

Agnieszka Malinowska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

1 × one =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl