PolskaW sprawie dotyczącej zatrzymania Sławomira Nowaka służby mają przeszukać ok. 30 miejsc

Magdalena Targańska Magdalena Targańska20 lipca, 20202 min

W sprawie, w której zatrzymano w poniedziałek m.in. b. ministra transportu Sławomira Nowaka służby mają przeszukać ok. 30 miejsc – dowiedziała się nieoficjalnie PAP. Rzecznik koordynatora ds. służb specjalnych Stanisław Żaryn poinformował, że sprawa jest rozwojowa, niewykluczone są kolejne zatrzymania.

Żaryn poinformował w poniedziałek przed południem PAP, że funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzą w Gdańsku dalsze czynności związane z zatrzymaniem byłego ministra transportu Sławomira Nowaka, biznesmena Jacka P. oraz byłego dowódcy JW 2305 „GROM” Dariusza Zawadki. Poinformował, że m.in. przeszukiwane są mieszkania N. i P.

Jak nieoficjalnie dowiedziała się PAP, do wtorku przeszukanych w tej sprawie ma być ok. 30 miejsc.

Stanisław Żaryn zaznaczył, że sprawa jest rozwojowa, a kolejne zatrzymania nie są wykluczone. Podkreślił, że to dopiero pierwszy etap śledztwa, które będzie kontynuowane. Poinformował, że zatrzymani zostaną w poniedziałek przetransportowani do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, gdzie rozpoczną się przesłuchania.

(PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Magdalena Targańska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

seventeen − five =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl