PolitykaTrzaskowski: naszym wspólnym zadaniem jest budowa nowej solidarności

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski17 lipca, 20202 min

Naszym wspólnym zadaniem jest to, żeby kontynuować budowę nowej solidarności – podkreśli kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski podczas piątkowego wiecu w Gdyni.

Trzaskowski spotkał się w Gdyni ze swoimi zwolennikami, by podziękować im za wsparcie w kampanii prezydenckiej.

„Wszyscy się obudziliśmy przez ostatnie dwa miesiące, ta energia jest absolutnie niebywała, naszym wspólnym zadaniem jest to, żeby kontynuować budowę nowej solidarności, przede wszystkim podtrzymać w nas determinację, podtrzymać w nas wiarę i niebywałą energię” – podkreślił.

„Musimy stworzyć potęgę, musimy stworzyć prawdziwy ruch obywatelski, który pozwoli nam wygrywać kolejne wybory, pozwoli nam wszystkim tę energię, którą razem obudziliśmy podtrzymać na długie miesiące, abyśmy mogli wygrywać kolejne wybory” – dodał Trzaskowski.

„Zapewniam, że zrobię absolutnie wszystko, aby dalej mogli się spotykać, żebyśmy dalej mogli walczyć o to, żeby Polska mogła wyglądać zupełnie inaczej” – podkreślił prezydent stolicy.

Zwracał uwagę, że „10 milionów Polaków zagłosowało na Polskę tolerancyjną, europejską, na Polskę w której nie dzieli się ludzi na równych i równiejszych”. „Gwarantuję wam, że zrobimy to razem” – zapewnił.

Trzaskowski wyraził „olbrzymie podziękowania dla wszystkich, którzy przez ostatnie dwa miesiące walczyli o polską demokrację”. „Zrobiliśmy wszystko co można było zrobić, żeby wygrać te wybory” – powiedział kandydat KO na prezydenta.

Zebrani w Gdyni powitali go skandowaniem: „Dziękujemy”. (PAP)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

3 × 3 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl