PolskaPremier Mateusz Morawiecki oddał głos w wyborach prezydenckich

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski12 lipca, 20202 min

Premier Mateusz Morawiecki oddał w niedzielę głos w wyborach prezydenckich. Szef rządu głosował w Obwodowej Komisji Wyborczej nr 113 przy ulicy Spartańskiej na warszawskim Mokotowie, gdzie się mieści Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego.

Premier przyszedł do lokalu wyborczego tuż po godz. 10 w towarzystwie rodziny. Razem z nim głosowała żona i dorosła córka.

Warszawa, 12.07.2020. Wybory prezydenckie 2020 – II tura. Premier Mateusz Morawiecki (2P) głosuje w jednym z lokali wyborczych w Warszawie, 12 bm. Trwa głosowanie w II turze wyborów prezydenckich. Do zakończenia głosowania trwa cisza wyborcza. (sko) PAP/Leszek Szymański

Szef rządu nie rozmawiał z dziennikarzami.

W niedzielę o godz. 7 rozpoczęło się głosowanie w II turze wyborów prezydenckich. Startują w niej Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. (PAP)

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

4 × three =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl