PolskaPrezydent Duda zakończy kampanię wyborczą na Lubelszczyźnie

Magdalena Targańska Magdalena Targańska9 lipca, 20202 min

Starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda większość ostatniego dnia kampanii wyborczej spędzi na Podkarpaciu, gdzie odwiedzi m.in. Jasło oraz Rzeszów; finał kampanii zaplanowano w piątek przed północą na rynku w Zamościu (Lubelskie).

„Przed nami ostatnie 48 godz. kampanii. Będę rozmawiał z Polakami, tak jak przez całe 5 lat. Dziękuję za wszystkie spotkania. Za Waszą życzliwość. Dzięki nim wiem, jak dalej prowadzić Polskie Sprawy. Proszę Was o głos 12 lipca! Zwyciężymy, bo Łączy Nas Polska” – oświadczył prezydent w nocy z środy na czwartek we wpisie na Twitterze.

W czwartek Duda rozpoczął dzień na Śląsku, a aktywność tego dnia zakończy w Gorlicach w Małopolsce.

Jak wynika z informacji uzyskanych od sztabowców prezydenta, w piątek, w ostatnim dniu kampanii wyborczej, Duda o godz. 7 rano złoży wizytę w Winnicy Jana w Zarzeczu koło Jasła. Następnie spotka się z mieszkańcami Jasła, Jasienicy Rosielnej, gminy Niebylec, a także Dębicy oraz Rzeszowa.

Ostatnim punktem kampanijnego objazdu po kraju przed rozpoczęciem ciszy wyborczej będzie Zamość, gdzie prezydent Duda spotka się ok. godz. 23 z mieszkańcami miasta.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca. Prezydent Andrzej Duda zmierzy się w niej z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Magdalena Targańska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

6 − 3 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl