PolskaPrezydent Duda zakończy kampanię wyborczą na Lubelszczyźnie

Magdalena Targańska9 lipca, 20202 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Starający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda większość ostatniego dnia kampanii wyborczej spędzi na Podkarpaciu, gdzie odwiedzi m.in. Jasło oraz Rzeszów; finał kampanii zaplanowano w piątek przed północą na rynku w Zamościu (Lubelskie).

„Przed nami ostatnie 48 godz. kampanii. Będę rozmawiał z Polakami, tak jak przez całe 5 lat. Dziękuję za wszystkie spotkania. Za Waszą życzliwość. Dzięki nim wiem, jak dalej prowadzić Polskie Sprawy. Proszę Was o głos 12 lipca! Zwyciężymy, bo Łączy Nas Polska” – oświadczył prezydent w nocy z środy na czwartek we wpisie na Twitterze.

W czwartek Duda rozpoczął dzień na Śląsku, a aktywność tego dnia zakończy w Gorlicach w Małopolsce.

Jak wynika z informacji uzyskanych od sztabowców prezydenta, w piątek, w ostatnim dniu kampanii wyborczej, Duda o godz. 7 rano złoży wizytę w Winnicy Jana w Zarzeczu koło Jasła. Następnie spotka się z mieszkańcami Jasła, Jasienicy Rosielnej, gminy Niebylec, a także Dębicy oraz Rzeszowa.

Ostatnim punktem kampanijnego objazdu po kraju przed rozpoczęciem ciszy wyborczej będzie Zamość, gdzie prezydent Duda spotka się ok. godz. 23 z mieszkańcami miasta.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 lipca. Prezydent Andrzej Duda zmierzy się w niej z kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

dwa × 1 =