Müller o Tusku: powoli zmienia pracę na rolę trolla internetowego

Magdalena Targańska16 czerwca, 20203 min

Donald Tusk powoli zmienia pracę na rolę trolla internetowego – stwierdził rzecznik rządu Piotr Müller odnosząc się do wpisu b. premiera na Twitterze.

„Matura 2020. Partia, która uważa, że homoseksualni nie są równi normalnym ludziom, że Żydzi czyhają na naszą własność, a jej wódz i elity stoją ponad prawem, nazywa się…” – napisał we wtorek szef EPL Donald Tusk, proponując wielokropkiem dokończenie swojego tłita.Müller w programie Tłit w portalu wp.pl, przyznał że widział tego tłita oraz komentarze do niego. Dodał, że zgadza się z komentarzem na Twitterze, że „faktycznie chyba Donald Tusk powoli raczej zmienia pracę na rolę trolla internetowego, a nie na poważnego polityka”.”Naprawdę, jakby chciał Donald Tusk zaangażować się w politykę, a naprawdę z otwarta przyłbicą mógł startować w wyborach prezydenckich, i to już zresztą pan prezydent Andrzej Duda również skomentował” – powiedział minister.

W sobotę Tusk napisał na TT: „Prezydent Rzeczpospolitej powinien dbać o jej reputację. Andrzej Duda robi wszystko, aby ją zrujnować. Jego kampania to wstyd na cały świat” – stwierdził były premier.

Odpowiadając Tuskowi prezydent Duda porównał go do „cykora”. „Miał Pan okazje wystartować w wyborach i prowadzić swoją kampanię. Był Pan dwukrotnie namawiany, by się ze mną zmierzyć, przez swoje środowisko. Wolał się Pan jednak schować za plecami Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, a później Rafała Trzaskowskiego. Wie Pan jak się na taką postawę mówiło na podwórku? Cykor…” – napisał Duda na TT. (PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk