SportMemoriał Wagnera – turniej nie odbędzie się w planowanym terminie

Magdalena Targańska Magdalena Targańska8 czerwca, 20203 min

Organizatorzy siatkarskiego Memoriału Hubert Jerzego Wagnera oficjalnie poinformowali, że XVIII edycja tej imprezy nie odbędzie się w zaplanowanym terminie, czyli w dniach 9-11 lipca. Jednocześnie zadeklarowano, że dołożą wszelkich starań, aby turniej odbył się jeszcze w tym roku.

W krakowskiej Tauron Arenie podopieczni Vitala Heynena mieli rywalizować z: Argentyną, Tunezją i Iranem, a impreza ta miała być ostatnim sprawdzianem biało-czerwonych przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio.”Chcieliśmy poczekać do ostatniego momentu, byliśmy gotowi na organizację naszej imprezy w ekspresowym tempie. Mając na uwadze naszych najlepszych kibiców nie chcemy narażać ich na dodatkowe koszty czy niedogodności. Dziś potwierdzamy, że Memoriał nie odbędzie się w pierwotnym terminie. Chcemy by kibice zdążyli ewentualnie anulować rezerwacje w hotelach czy zmienić swoje plany na początek lipca. Bez naszych wspaniałych polskich fanów Memoriał nie ma sensu, bo to właśnie oni są dla nas wielką motywacją i sprawiają, że impreza zyskała już markę w siatkarskim świecie” – uzasadnił Cezary Mróz, wiceprezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera.

Jednocześnie poinformowano, że kibice którzy zdecydują się pozostawić zakupione już bilety będą mogli je wykorzystać w nowym terminie turnieju lub w jego kolejnej edycji. Natomiast ci, którzy zamierzają je zwrócić będą mogli to zrobić zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawami.

Memoriał Wagnera rozgrywany jest od 2003 roku. Jego celem jest uhonorowanie pamięci najwybitniejszego polskiego trenera siatkówki – Jerzego Huberta Wagnera, który doprowadził reprezentację Polski do mistrzostwa świata w 1974 roku i złotego medalu olimpijskiego dwa lata później. W ubiegłym roku Polacy zajęli drugie miejsce, a triumfowali Brazylijczycy.

(PAP)

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Magdalena Targańska

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

16 − 14 =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl

Posty powiązane