PolitykaPartie będą prowadziły wojnę psychologiczną z Hołownią?

Paweł Skutecki7 czerwca, 20202 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia powiedział w niedzielę wieczorem w Rzeszowie, że przez najbliższe trzy tygodnie partie polityczne będą z nim i jego współpracownikami prowadziły wojnę psychologiczną.

„Oni się starają, jak kobra przed zaatakowaniem ofiary, powiedzieć +nie masz już szans, karty są rozdane. Zapomnij, poddaj się. To już koniec+” – mówił Hołownia na spotkaniu z sympatykami.

Jego zdaniem, przez najbliższe trzy tygodnie partie polityczne będą z nim i jego współpracownikami prowadziły wojnę psychologiczną.

Według niego, „to dopiero początek”. „Nie ma znaczenia, kto jest trzeci, drugi, albo pierwszy na trzecim okrążeniu od końca. Ważne będzie, kto pierwszy wpadnie na metę. Zobaczymy w przyszłym tygodniu, zobaczymy za dwa, i zobaczymy 28 czerwca” – powiedział kandydat na prezydenta.

„W poniedziałek 13 lipca obudźmy się i powiedzmy +ale zrobiliśmy numer. Jest nowa siła. Jest nowy prezydent+. A Polska rusza wreszcie w XXI wiek, a nie wraca do spraw rodem z lat 90. XX wieku” – podkreślił Hołownia.

Hołownia w niedzielę na Podkarpaciu odwiedził Dębice i Rzeszów. W obu miastach spotkał się wyborcami. (PAP)

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

cztery × 4 =