Kolejny polityk Konfederacji nagrał swoją piosenkę! Zobacz jak mu poszło (WIDEO)

Agnieszka Malinowska18 maja, 20202 min

Od jakiegoś czasu sporo polityków i artystów zaangażowało się w akcję charytatywną Hot 16 Challenge 2. Mogliśmy zobaczyć już piosenki m.in. prezydenta Andrzeja Dudy, Janusza Korwin-Mikkego, Sławomira Mentzena, Patryka Marjana czy Artura Dziambora. Teraz kolejny polityk Konfederacji nagrał swój utwór. Zobacz jak mu poszło!

(fot. zrzut ekranu/YouTube)

Każda nominowana osoba ma 72 godziny, by nagrać swoją piosenkę.  Pod klipami zawsze znajduje się link ze zbiórką pieniędzy, z której środki przeznaczone zostaną na pomoc w związku z pandemią koronawirusa.

Tym razem udział w projekcie wziął Tomasz Grabarczyk – polityk partii KORWiN i Konfederacji.

Dziękuję za nominację ze strony Patryka Marjana. Fajnie, że mogę włączyć się do tej akcji. Nie zapomnijcie wpłacić parę złotych na pomoc dla szpitali i walczących z epidemią.

-napisał.

Nominował m.in Jacka Wilka i Michała Jelonka.

Jego nagrania można posłuchać tutaj:

 

Co sądzicie na temat jego twórczości?

 

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk