PolitykaGadowski o Konfederacji: „Nie ufam chłopcom Giertycha”. Bosak odpowiada

Na pytania dotyczące jego stosunku do Konfederacji Witold Gadowski powiedział w swoim „Komentarzu Tygodnia”– Tak łajdackich i cynicznych zachowań, jakie robili ci ludzie, nie widziałem nawet w szeregach postkomunistów. Dodał, że „wyszli oni spod skrzydeł Giertycha”.

Giertych zdradził kilkukrotnie, a oni zdradzili, rzekomo, Giertycha. Co można mówić o ludziach, którzy zdradzają

– stwierdził Gadowski.

Dziennikarz odniósł się w ten sposób do przeszłości niektórych polityków Konfederacji, którzy byli kiedyś związani ze środowiskiem Romana Giertycha.

– Widziałem w akcji chłopczyków Giertycha. Widziałem Farfała (Piotra, byłego prezesa TVP – red.) i całą resztę w telewizji. Tak łajdackich zachowań i cynicznych posunięć, jakie robili ci ludzie, nie widziałem nawet u postkomunistów – powiedział Gadowski.

– Mówiąc krótko – nie ufam chłopczykom Giertycha – speunotwał.

Do tej wypowiedzi odniósł się na Twitterze Krzysztof Bosak – kandydat Konfederacji na prezydenta: W Konfederacji nie ma *nikogo* z TVP z czasów Farfała. Jedynym człowiekiem aktywnym politycznie w dawnej LPR jestem ja. Kiedy Pan mnie spotyka i ze mną rozmawia to nie ma Pan z tym problemu. O co więc Panu chodzi, Panie Witoldzie? 

 

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

4 + seventeen =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl