Nominował prezydenta Andrzeja Dudę! Teraz się tłumaczy

Agnieszka Malinowska12 maja, 20204 min

Andrzej Duda nominowany został ostatnio do #hot16challenge2 przez jednego ze znanych raperów. O piosence prezydenta bardzo szybko zrobiło się głośno. Teraz raper się tłumaczy!

(fot. PAP)

Hot16challenge2 to ostatnio bardzo głośna akcja, w którą angażują się zarówno muzycy, jak i politycy.  Jest to akcja charytatywna, z której pieniądze przeznaczone zostaną na walkę z koronawirusem.

Hot16challenge jest to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swoją piosenkę w ciągu 72 godzin. Jest to już druga taka edycja.

Swoją piosenkę zamieścił już nawet prezes partii KORWiN i polityk Konfederacji – Janusz Korwin-Mikke. Jego piosenka stała się hitem internetu.

Ostatnio swoją wersję postanowił nagrać także prezydent Andrzej Duda. Pomimo, iż liczy aktualnie ponad 4 miliony wyświetleń chyba nie spodobał się tak bardzo widzom. Tzw. łapkę w dół dało aż ponad 100 tysięcy osób.

Prezydenta Andrzeja Dudę nominował znany raper – Zeus. Postanowił również zabrać głos w tej sprawie.

Pytacie czy spodziewałem się odpowiedzi prezydenta? Początkowo na pewno nie. Zwrotka, którą nagrałem była szczerym wyrazem tego, o czym myślę od pewnego czasu dość intensywnie i wiem, że trapi to też wielu moich rodaków.” – powiedział raper.

Dodał, iż według niego nagranie przez prezydenta takiej zwrotki było tylko ruchem PR-owym.

„Moim zdaniem – gdyby rządzący umieli skutecznie poradzić sobie z tą sprawą, nie byłoby potrzeby robienia takiej zbiórki. Myślę więc, aczkolwiek mogę tylko domniemywać, że nagranie zwrotki przez prezydenta było jedynie ruchem PRowym.” -dodał.

Czy Zeus żałuje tej nominacji?

Z jednej strony mógłbym powiedzieć, że żałuję tej nominacji, ponieważ została ona w ten sposób wykorzystana a z drugiej strony nie żałuję słów jakie wypowiedziałem w moim nagraniu i cieszę się, że dzięki temu dotrą do większej liczby osób i może kilku z nich dadzą do myślenia.

-zaznaczył.

A Wy co sądzicie na temat piosenki prezydenta?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk