MuzykaKazik atakuje Jarosława Kaczyńskiego? Zobacz najnowszy teledysk!

Paweł Skutecki Paweł Skutecki9 maja, 20202 min

W piątek – 8 maja – miała miejsce premiera nowego utworu Kazika „Twój ból jest lepszy niż mój”. Teledysk na YouTube zobaczyło do teraz prawie 400 tysięcy osób. Kazik komentuje wizytę Jarosława Kaczyńskiego na zamkniętym z powodu epidemii cmentarzu. 

„Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń” – przedstawia kontekst opowieści autor piosenki jednoznacznie nawiązując do obostrzeń związanych z koronawirusem. Kazik nawiązuje tutaj do słynnej wizyty Jarosława Kaczyńskiego na cmentarzu 10 kwietnia. „Ból ukoić możesz Ty jeden, wszyscy inni wpadli w biedę, limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój.

Ból lidera Prawa i Sprawiedliwości autor piosenki zestawił z bólem Marii, która cztery lata temu, 10 kwietnia straciła córkę w wypadku samochodowym. „Maria nie przekroczy bramy dziś tej, bo Twój ból jest lepszy niż jej, Twój ból jest lepszy niż jej”.

Zobacz teledysk:

Udostępnij:

Paweł Skutecki

Paweł Skutecki

Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny. Redaktor naczelny portalu Nasza Polska.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

3 × two =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl