Takiej odpowiedzi dziennikarki Jacek Sasin się nie spodziewał! Zobacz koniecznie co mu odpowiedziała!

Agnieszka Malinowska5 maja, 202013 min

Niedawno Jacek Sasin udzielił wywiadu, w którym pytany był o to, czy rząd będzie chciał obniżyć swoje wynagrodzenia. Nie spodziewał się jednak co powie dziennikarka. Jacek Sasin nie wiedział co jej odpowiedzieć.

(fot. PAP)

Jak wiadomo koronawirus jest teraz najczęstszym tematem w mediach zarówno w Polsce jak i na świecie. Podczas najnowszego wywiadu z udziałem Jacka Sasina, również pytania dotyczyły koronawirusa.

Dziennikarka zapytała Jacka Sasina, czy rząd zamierza obniżyć sobie pensje w związku z kryzysem jaki wywołał koronawirus. Tak zrobiono m.in w Nowej Zelandii, gdzie premier Jacinda Ardern przyznała, że w związku z epidemią koronawirusa, ona wraz z całym rządem obniżą swoje pensje o 20%. Okazało się bowiem, że gospodarka kraju skurczy się o 7%.

Kiedy rząd obniży sobie pensję? 

-zapytała dziennikarka Beata Lubecka.

A kiedy redaktorzy, dziennikarze obniżą sobie pensje?

-zapytał Sasin.

Jak widać chyba nie spodziewał się co odpowie dziennikarka.

U mnie zostały obniżone.

-odpowiedziała dziennikarka.

Po tej odpowiedzi Jacek Sasin kompletnie nie wiedział co ma odpowiedzieć. Widać było, że bardzo zaskoczyła go odpowiedź dziennikarki.

Aaa… no to… no to… uf… chwała w takim razie. 

 

-odpowiedział dziennikarce Jacek Sasin. 

Co sądzicie na ten temat? Myślicie, że polski rząd tak jak nowozelandzki powinien obniżyć swoje wynagrodzenia?

Udostępnij:

Agnieszka Malinowska

Od 2013 roku redaktor wielu portali, 2016-2017 zastępca redaktora naczelnego w piśmie Warszawski Wieczór, była stażystka Europosła w Parlamencie Europejskim, 2018-2020 pracownik posła, obecnie redaktor portali ProstozMostu, Prawy.pl, Nasza Polska. Przeprowadziła wiele wywiadów m.in. z wiceminister Anną Gembicką, czy z Jean Marie Le Pen. Od 2021 roku pracownik sklepu Wolnorynkowy. Kontakt: agnesmalinowsky@wp.pl

One comment

  • Beata

    5 maja, 2020 at 9:27 pm

    OCZYWIŚCIE, ŻE TAK !!! SKORO KRYZYS, TO RZĄD TEŻ POWINIEN GO ODCZUĆ W SWOICH PORTFELACH. CO TO ZA ODPOWIEDŹ: ,,CHWAŁA W TAKIM RAZIE….” TO DOBRZE, ŻE DZIENNIKARCE OBNIŻONO PENSJĘ?! CHWAŁA TAKIM DZIENNIKARZOM, KTÓRZY POTRAFIĄ ZAPĘDZIĆ MINISTRÓW W KOZI RÓG!!! A TAK PRZY OKAZJI: CZY COŚ WIADOMO O ODWOŁANIU MINISTRA SZUMOWSKIEGO? CZY PREMIER WRESZCIE SIĘ OKREŚLIŁ?

Leave a Reply

Koszyk