Kibice Widzewa z Koluszek z pomocą dla szpitala dziecięcego

Karol Kwiatkowski30 marca, 20203 min

Przedstawiciele koluszkowskiego fan klubu Widzewa Łódź najwięcej wpłacili na akcję #WidzewDlaSzpitali. Zorganizowali też swoją zbiórkę pieniędzy, z której kupiono dary i przekazano szpitalowi dziecięcemu przy ul. Spornej w Łodzi – poinformowano w niedzielę na profilu widzewtomy.net

wikipedia.org

Fani Widzewa z podłódzkich Koluszek już kolejny raz pokazali, że umieją nie tylko kibicować swojej ukochanej drużynie. Koluszkowscy kibice Widzewa najwięcej zebrali w klubowej akcji #WidzewDlaSzpitali. Podczas trwającej wciąż zbiórki pieniędzy, w sumie zgromadzono już ponad 110 tys. zł na pomoc placówkom służby zdrowia.

Kibice Widzewa z Koluszek podjęli inną akcję. „Uruchomili też własną zbiórkę, dzięki której zgromadzili blisko sześć tysięcy złotych. (…) ich reprezentanci odwiedzili szpital przy ul. Spornej w Łodzi” – napisano na widzewskim portalu widzewtomy.net

Z tej zbiórki szpital dziecięcy w Łodzi dostał m.in. 900 sztuk maseczek ochronnych, ponad 550 litrów płynów czyszczących i prawie 50 litrów płynu do dezynfekcji oraz ponad 550 litrów wody mineralnej.

Kibice poinformowali, że część z tych produktów została zakupiona z zebranych funduszy, a pozostałe ofiarowali mieszkańcy miasta i gminy Koluszki. Zbiórka wciąż trwa.

Nadal trwa też akcja „Pomoc kibola dla seniora”. (PAP)

[reklama]

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk