TeatrWarszawskie Spotkania Teatralne przeniesione na jesień

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski25 marca, 20202 min

Po konsultacjach podjęliśmy decyzję o przeniesieniu 40. Warszawskich Spotkań Teatralnych z maja na późną jesień – poinformowała PAP kierowniczka ds. PR Teatru Dramatycznego Weronika Doboszyńska.

warszawskie.org

„Ze względu na obecne zagrożenie epidemiologiczne, mając na uwadze dobro naszej publiczności, twórców, współdziałających teatrów oraz pracowników, po intensywnych konsultacjach podjęliśmy decyzję o przeniesieniu 40. Warszawskich Spotkań Teatralnych (WST) z maja na późną jesień” – czytamy w przesłanej w środę PAP informacji.

„Wierzymy, że dzięki tej decyzji uda nam się wszystkich bezpiecznie gościć w Warszawie oraz zachować najwyższy poziom artystyczny jubileuszowej edycji festiwalu” – napisała Doboszyńska.

Organizatorem 40. WST jest Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy. Tradycyjnie festiwal jest organizowany dzięki wsparciu finansowemu m.st. Warszawy oraz dofinansowaniu ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.(PAP)

autor: Grzegorz Janikowski

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

twelve − four =

Masz ciekawy temat? Napisz do nas!

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości. Wszystkie znajdziecie tutaj.

Napisz list: redakcja@naszapolska.pl