1 czerwca 2016 r. odeszła Pani Maria Adamus

Dziś wspominamy Panią Redaktor Marię Adamus, założycielkę i redaktor naczelną Tygodnika Polityczno-Społecznego "Nasza Polska", prezes Wydawnictwa "Szaniec", dzielną i niezłomną w walce o dobro dla Polski. W intencji naszej Drogiej Pani Marii w dniu dzisiejszym odprawiona została msza święta w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. 


01-06-2018 admin

Komentarze

  • Nie da sie wyrazic ,ile patriotyczna Polska zawdziecza Pani Redaktor Marii Adamud.
    Koniecznie musze zdobyc Jej ksiazke, ktora napisala na pozegnanie.Nie ma co zalowac,ze politycy nie pomogli NP.Teraz widac, dlaczego.Nie dorosli Jej do piet, zalosne kukielki na sznurkach.Polski szkoda.Nasza Polska jest i bedzie...w nas.Wielu na niej wyroslo i nauczylo sie oceniac rzeczywistosc w kraju.Naprawde wielu ludzi pyta sie do dzis o tygodnik i czeka na wznowienie tytulu.Nie da sie? Koniunktura jest .Slucham niepoprawneradio.pl Polecam;)
  • Zasług śp. Pani Marii Adamus dla Polski, w najtrudniejszym czasie postkomunistycznego libertyństwa, nie da się wyrazić. "Nasza Polska" była czymś tak wspaniałym, że nawet ci, co głoszą prawo i sprawiedliwość, obawiali się jej przetrwania. Bo mogłaby im przypominać o niespełnionych powinnościach.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis