Milion dolarów dla osoby, która publicznie podejmie debatę o bezpieczeństwie szczepień

Magdalena Targańska15 grudnia, 202116 min

Nasz zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa szczepień chce debaty, ale nikt, kto forsuje oficjalną narrację, nie chce w niej wziąć udziału – napisał Steven Kirsch, amerykański przedsiębiorca i wynalazca.

– Uważamy, że prawidłowo przeanalizowaliśmy dane. Poprosiliśmy ekspertów głównego nurtu narracji, aby nas poprawili, jeśli uważają, że się mylimy. Wszyscy odmawiają zaangażowania nas w naukową dyskusję w celu rozstrzygnięcia, kto ma rację – napisał na swojej stronie Kirsch.

– Eksperci głównego nurtu uważają, że rozprzestrzeniamy dezinformację. Ale my nie mamy w tym żadnego interesu. Po prostu patrzymy na dane i dochodzimy do innych wniosków. Jesteśmy otwarci na przekonanie nas, że popełniliśmy błąd. Ale jak dotąd nikt, kto forsuje narrację głównego nurtu, nie chce podjąć naukowej dyskusji na temat tego, co faktycznie pokazują dane. Wszystko co słyszymy to świerszcze. Nawet kiedy TrialSiteNews zaoferował się być gospodarzem debaty, nikt się nie pojawił – dodaje Amerykanin.

– Najszybszym sposobem na zakończenie dezinformacji jest pokazanie nam, że się mylimy. Dlaczego nikt nie chce tego zrobić? – pyta.

– Będziemy debatować z każdym wykwalifikowanym ekspertem o porównywalnych referencjach w otwartej publicznej uczciwej debacie, aby bronić każdego z naszych punktów widzenia na temat bezpieczeństwa szczepionek, tego czy szczepionki są dobrym pomysłem, skuteczności wczesnego leczenia, tego czy iwermektyna naprawdę działa, dlaczego fluwoksamina powinna być używana, czy maski działają, itd.
Jedynym problemem jest to, że NIKT nie chce z nami dyskutować. Będą twierdzić prywatnie, że wszystko co mówimy jest fałszywe, ale NIE CHCĄ z nami dyskutować w otwartej debacie publicznej – możemy dalej przeczytać na jego stronie.

– Poprosiliśmy CDC, FDA, NIH, głowy mediów głównego nurtu, członków Kongresu, członków społeczności medycznej, itd. Nie ma chętnych do debaty – pisze Steven Kirsch.

„Więc zwiększyłem zachętę i 18 listopada 2021 roku wysłałem tego maila:”

Tłumaczenie:

Kto chce być milionerem z dnia na dzień?
Oferuję milion dolarów za wzięcie udziału w debacie z głosującymi członkami komitetów VRBPAV i/lub ACIP.
Jeśli odpowie tylko jedna osoba, dostanie cały milion dolarów. Jeśli odpowiedzą dwie osoby, podzielą się milionem dolarów.
Przyjmę pierwszych pięciu głosujących członków, którzy odpowiedzą. Macie zagwarantowane minimum 200 tys. $ każdy i ufam, że jest to odpowiednia rekompensata za kilka godzin Waszego czasu.

Jeśli myślicie o konflikcie interesów, nie martw się. Przekażę Twój udział na wybrany przez Ciebie cel charytatywny, np. na rzecz Twojej instytucji.
Plus, będziesz robić Wielką Służbę Publiczną w zwalczaniu dezinformacji od zespołu ekspertów szczepionkowych.

Ponieważ nie możecie być niezaszczepieni wiem, że zgodzicie się ze mną, że to bardzo ważne, aby każdy Amerykanin poznał fakty, zanim się zaszczepi.

Poniżej przedstawiona jest częściowa lista zespołu ekspertów, którzy wspólnie podzielają przekonania na temat bezpieczeństwa szczepionek COVID i/lub skuteczności wczesnego leczenia.

– Jesteśmy trochę staroświeccy; podążamy za tym, co mówią dane, niezależnie od tego, co mówi Biały Dom – napisał Kirsch.

Dr Robert Malone, powszechnie uznawany za wynalazcę szczepionki mRNA. Natychmiast rozpoznał niebezpieczeństwa związane z obecnymi szczepionkami, kiedy dane dotyczące biodystrybucji zostały ujawnione po złożeniu wniosku FOIA. Był jedną z pierwszych osób, które nagrały się i ostrzegły świat przed zwiększoną przez szczepionkę infekcją i replikacją, co zostało później potwierdzone.

Dr Geert Vanden Bossche, jeden z niewielu wirusologów na świecie, który ostrzegł świat przed szczepieniem niesterylizującą szczepionką przeciwko wirusowi zdolnemu do mutacji w środku pandemii. Nikt w NIH nie zwrócił na to uwagi. I nadal go ignorują. Dlaczego słuchamy ludzi, którzy nie wiedzą, o czym mówią, i nadal ignorujemy tych, którzy mają rację, pozostaje tajemnicą.

Dr Byram Bridle, bardzo szanowany immunolog wirusowy z Uniwersytetu w Guelph, złożył wniosek FOIA, który ujawnił dane dotyczące biodystrybucji, pokazujące, że szczepionki nie pozostają w miejscu wstrzyknięcia, jak ludzie myśleli, ale zamiast tego powodują produkcję toksyny we wszystkich częściach ciała, w tym w mózgu.

Dr Peter McCullough, profesor medycyny, jest autorem ponad 1000 recenzowanych publikacji, pełni funkcję redaktora dwóch czasopism i zasiada w radach redakcyjnych wielu specjalistycznych czasopism.

Dr Ryan Cole, jeden z niewielu patologów, którzy nie bali się mówić otwarcie.

Dr Bret Weinstein, gospodarz podcastu DarkHorse, ekspert w dziedzinie biologii ewolucyjnej i współautor, wraz z dr Heather Heying, mającej się wkrótce ukazać książki „A Hunter-Gatherer’s Guide to the 21st Century”.

Dr Chris Martenson, patolog i gospodarz programu Peak Prosperity na YouTube. Filmy Chrisa na YouTube są najbardziej wnikliwymi filmami na temat wirusa i szczepionek.

Dr Pierre Kory jest naszym ekspertem od iwermektyny i jednym z naszych ekspertów od wczesnego leczenia.

Dr Paul Alexander posiada doświadczenie w nauczaniu epidemiologii (epidemiologii klinicznej), medycyny opartej na dowodach oraz metodologii badań. Jest byłym profesorem na Uniwersytecie McMaster w zakresie medycyny opartej na dowodach; byłym doradcą ds. pandemii COVID w WHO-PAHO w Waszyngtonie (2020); oraz byłym starszym doradcą ds. polityki pandemicznej COVID w Departamencie Zdrowia i Usług Społecznych (HHS) rządu USA w Waszyngtonie (D.C.).

Dr Ira Bernstein, lekarz z Kanady, który zaobserwował dwa zgony na 700 zaszczepionych pacjentów i personelu, które można łatwo wykazać jako związane ze szczepionką. To jest wskaźnik zgonów 1 na 350. Jeden z tych zgonów był wcześniej zdrowym 24-latkiem, który zmarł we śnie. Bernstein zreplikował test D-dimerów Hoffe’a.

Dr Jessica Rose jest ekspertem w dziedzinie systemu VAERS. Jej wideo na temat VAERS nigdy nie zostało podważone. Ma opublikowaną pracę na temat VAERS, a kilka kolejnych jest w drodze.

Dr Meryl Nass jest lekarzem i ekspertem w dziedzinie VAERS.

Dr Sin Hang Lee, ekspert w dziedzinie sekwencjonowania DNA.

Mathew Crawford, matematyk i statystyk, który często pisze o pandemii, w tym dwa artykuły na temat poważnego błędu matematycznego CDC, którego nikt inny nie zauważył (część I i część II).

Dr Charles Hoffe, jest lekarzem w Kanadzie: miał 1 zgon po szczepionce na 900 pacjentów, a następnie przeprowadził badania nad d-dimerami i odkrył, że szczepionka podniosła poziom D-dimerów u większości pacjentów, co było niepożądanym efektem szczepionki.

Marc Girardot, jest członkiem PANDA. PANDA jest organizacją politycznie i ekonomicznie niezależną, skupiającą się na wyjaśnieniach opartych na nauce i testującą je w konfrontacji z danymi międzynarodowymi. Marc obszernie publikuje na temat pandemii.

Dr. George Fareed, lekarz z południowej Kalifornii, który opracował niezwykle skuteczny protokół leczenia infekcji COVID-19 z 99,76% redukcją ryzyka, który jest o wiele bardziej skuteczny i bezpieczniejszy niż jakakolwiek szczepionka.

Tyson Gabriel jest naszym ekspertem od masek. Wyprodukował 1-godzinny film instruktażowy. Nikt nie chce się z nim zmierzyć w debacie na temat noszenia masek.

Stephanie Seneff, starszy pracownik naukowy w MIT. Chociaż jej dziedzina to informatyka, ma niesamowitą wiedzę z zakresu biologii.

Aditi Bhargava, profesor położnictwa i chirurgii ogólnej, UCSF.

Vinu i Vinay Julapalli są braćmi. Vinu jest gastroenterologiem, a Vinay kardiologiem w Houston Methodist i są zaangażowani w proces sądowy przeciwko szpitalowi w związku z niezależnością lekarzy. Obaj są przerażeni tym, co widzą w swoim zawodzie, zwłaszcza w odniesieniu do tego, jak traktowani są nieszczepieni pacjenci (jako obywatele drugiej kategorii). W czerwcu-sierpniu zaobserwowali 2 do 3 razy więcej STEMI niż kiedykolwiek w historii.

Dr James Lyons-Weiler jest akademickim naukowcem zajmującym się badaniami biomedycznymi i analitykiem polityki, skoncentrowanym na dążeniu do wiedzy w celu zmniejszenia ludzkiego bólu i cierpienia bez motywu zysku.

Dr Mike Yeadon, były dyrektor operacyjny i wiceprezes ds. alergii i badań układu oddechowego w firmie Pfizer. Podobno wie co nieco o naukach związanych z układem oddechowym i odkrywaniu leków. Ma wpływ na zróżnicowane portfolio badań nad układem oddechowym i oddechowym, od badań rozpoznawczych po aktywa kliniczne.

Robert F. Kennedy, Jr, amerykański prawnik specjalizujący się w ochronie środowiska, autor i zwolennik środowisk krytycznie nastawionych do szczepień. Od 20 lat stara się znaleźć kogoś, kto mógłby z nim debatować na temat bezpieczeństwa szczepionek. Nikt nie chce (z wyjątkiem Alana Dershowitza, ale to się źle skończyło dla Alana).

Dr Zana A. Carver, profesor nadzwyczajny biologii z doświadczeniem w badaniach nad toksykologią i farmakokinetyką.

Źródło: stevekirsch.substack.com

Udostępnij:

Magdalena Targańska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk