PolskaKorwin-Mikke o protestujących: mają ukryty żal do swoich rodziców, że ich nie wyskrobali

Karol Kwiatkowski27 października, 202014 min
Potrzebujemy Twojej pomocy, żeby wciąż tworzyć niezależne, wolne media. Jak możesz nam pomóc?

 

Za pomocą Pay Pal'a:
Za pomocą przelewu tradycyjnego:

 

Fundacja „Będziem Polakami”
ul. Podhalańska 3
85-123 Bydgoszcz
PKO BP PL04 1020 1462 0000 7902 0326 0783
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Poseł Konfederacji Janusz Korwin-Mikke nie wytrzymał i zamieścił dość mocny komentarz w mediach społecznościowych dotyczący ostatnich protestów Strajku Kobiet.

W miniony czwartek Trybunał Konstytucyjny orzekł, że przepis ustawy z 1993 r. zezwalający na dopuszczalność aborcji w przypadku dużego prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodny z konstytucją. Od czwartku w kraju trwają protesty przeciwko wyrokowi TK. Przez Polskę przetoczyła się fala protestów, która nie ominęła kościołów. Protestujący dopuścili się zakłócania eucharystii i dewastacji budynków sakralnych.

– Miałem pewne wahania, co do orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego – bo o ile dla naszych Kolegów z Korony i Ruchu Narodowego walka z aborcją to postulat Nr 1 to KORWiN, jak każda partia prawicowa, jest przeciwko aborcji, ale nie traktuje tego jako sprawy ani najważniejszej; ani wymagającej działania przy pomocy topora. Dodaję, że nie ma ona nic wspólnego z katolicyzmem – np. w Burmie, zwanej dziś Myanmarem, katolików nie ma, a aborcja jest (z wyjątkiem przypadków, gdy ciąża grozi życiu kobiety) surowo zakazana. – napisał Korwin-Mikke.

– Takiej inwazji chamstwa i plugastwa wszelakiego dawno nie widziałem na polskich ulicach. Widziałem w Niemczech demonstrację prostytutek – zachowywały się o wiele przyzwoiciej. Bezwstyd i wulgarność demonstrantek i demonstrantów, prymityw i bezsens haseł pokazały, że ten wyrok bardzo ich zabolał. I tych ludzi powinno cos bardzo zaboleć – bo są kompletnie rozwydrzeni i pozbawieni hamulców. Dotyczy to nie tylko ulicy – słowa te pisze na sali Sejmu, a o pół metra przede mną obserwuję to samo chamstwo i bezczelność odziane w maseczki z błyskawicą, które wtargnęło na mównice i nie chce jej opuścić. – czytamy dalej.

Po namyśle znalazłem chyba freudowski powód, dla którego ci ludzie tak się zachowują: Po prostu mają ukryty żal do swoich rodziców, że ich nie wyskrobali. – podsumował poseł.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Jeden Komentarz

 • Piter

  2 listopada, 2020 at 1:43 am

  No cóż brońmy nienarodzonych i matek w ciążý
  Wsród nich jest wielu Obywateli RP
  Polaków Żydów Rosjan Niemców ….
  „Życie nie jest środkiem ani celem
  Życie jest prawem” H. Haine
  God bless Polskę

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

osiemnaście + 4 =