Oficjalne dane ministerstwa: zmarło 200 osób, średni wiek 75 lat

Paweł Skutecki31 maja, 2020192 min

Media codziennie donoszą o nowych zgonach związanych z COVID-19. Wczoraj wieczorem mówiło się o śmierci 1061 osób. Tymczasem według oficjalnych danych Ministerstwa Zdrowia jedynie w dwudziestu procentach osoby zmarłe nie miały „chorób współistniejących”. Co to oznacza? 

W oficjalnym piśmie ministerstwa zdrowia z 29 maja, podpisanym przez dyrektor Justynę Mieszalską, czytamy, że do 19 maja w Polsce z powodu COVID-19 – bez chorób współistniejących – zmarło 200 osób. Dodatkowe informacje znajdujemy w piśmie zastępcy Głównego Inspektora Sanitarnego z 27 maja: średnia wieku osób zmarłych z pozytywnym testem na koronawirusa (zarówno z chorobami współistniejącymi, jak i bez nich) wyniosła ogółem 75,5 lat. 

W związku z tymi danymi konieczne jest zadanie pytania, czy naprawdę mamy do czynienia z epidemią, która wymagała tak radykalnych reakcji rządu? I czy przypadkiem nie będzie więcej ofiar „terapii” niż samej „choroby”? – te pytania pojawiają się dzisiaj regularnie.

Udostępnij:

Paweł Skutecki

19 comments

 • Piotr

  1 czerwca, 2020 at 8:54 am

  Podsumujmy:
  2010 – Na stronie Fundacji Rockelfellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa

  2012 – Raport Krajowej Rady Wywiadu USA: przed 2030 rokiem należy spodziewać się nowego rodzaju wirusa, który dotrze do każdego zakątku świata

  2014 – W laboratorium w Karolinie Północnej rozpoczynają się badania nad mutacjami wirusów koronowych
  Szefem zespołu jest profesor Ralph Baric a jego asystentką Lisa Gralinski, Polka z pochodzenia

  2015 – w USA ogłoszone zostaje moratorium na prowadzenie tych badań, ze względu na zbyt wielkie ryzyko dla świata, w przypadku wydostania się szczepów na zewnątrz

  2015 – Baric na portalu NATURE publikuje pracę naukową gdzie prezentuje wyniki dotychczasowych badań
  Francuski profesor recenzujący tę pracę w Paryżu pisze: trajektoria szerzenia się tego wirusa może być nieobliczalna

  2016 – projekt zostaje przeniesiony do wojskowego
  laboratorium w Wuhan, w Chinach, które powstało w kontekście przyszłej ewentualnej wojny biologicznej
  Szefowa projektu Shi Zenghli, zwana BAD WOMAN rozpoznaje receptor ACE2, ten sam u nietoperza i człowieka, dzięki czemu może przenieść naturalne koronawirusy zwierzęce na ludzi. Preferowany kierunek infekcji: ludzkie płuca – cytat z wyników badań
  Patogen zostaje przetworzony w zmutowaną broń biologiczną poprzez dodanie do niego ludzką ręką tak zwanej „wzmocnionej funkcji działania”

  2016 – na lotnisku w Detroit FBI zatrzymuje chińskiego naukowca, przewożącego próbki MERS i SARS

  2017 – Piotr Czumachow, rosyjski mikrobiolog mówi, że w Wuhan robi się rzeczy „absolutnie szalone”
  Dr Fauci podczas wykładu na Uniwersytecie w Georgetown mówi o zaskakującej chorobie podczas obecnej kadencji Trumpa

  2018 – pierwsze symulacje przyszłej pandemii

  2019 – październik – konferencja Event201 w Nowym Jorku i precyzyjny scenariusz rozwoju epidemii koronawirusa (prowadzone są rozmowy jak manipulować mediami i jak cenzurować „wrogą” narrację”)

  2020 – projekt zostaje wdrożony w życie, mimo, że wirus jest dwukrotnie mniej zaraźliwy, zabija relatywnie rzadko

  03.2020 Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii – WHO nie chce tego zrobić

  14.03 Bill Gates wpłaca do WHO 50 mln dolarów
  15.03 WHO ogłasza stan pandemii (stan ten pozwala wprowadzać leki i szczepionki bez badań bezpieczeństwa – jaki jest prawdziwy cel szczepień?)

  Świat się zatrzymał na podstawie symulacji komputerowej sugerującej że umrze 100 milionów ludzi.
  Wg modelów komputerowych tej samej firmy lodowców na Antarktydzie już nie ma.

  COVID-19 zastępuje wszystkie inne choroby

  Manipulacje danymi osiągają apogeum. Nie zestawia danych, pokazuje się je tylko wybiórczo.

  Stosowany test RT PCR pokazuje fałszywie nawet w 8 na 10 przypadków. CDC podaje, że nawet jeśli test wykazał pozytyw i masz objawy, nie znaczy to że masz wirusa.

  Żadne laboratorium na świecie nie ma pełnego obrazu genomu wirusa. W związku z tym co jest testowane i przeciw czemu ma działać szczepionka.

  Fakty zaczynają powoli tworzyć mozaikę

  Szpitale dostają kilka razy więcej pieniędzy za pacjenta z diagnozą covid i dodatkowy bonus za podłączenie do respiratora

  Cenzura trwa w najlepsze. Usuwa się ludzi mówiących inaczej niż rządy i główne media. Naukowcy i lekarze, nie mówiąc o zwykłych ludziach są wyśmiewani i wyciszani.

  Przebijają się informacje, że „covid-19” wpisuje się wszystkim zmarłym w szpitalach. Bez względu na to na co naprawdę umarł pacjent.

  Na covid umiera się tylko w szpitalu – brak danych o zmarłych poza szpitalem.

  Wirus jest wyłącznie narzędziem, cele są inne

  Rządy chodzą na pasku zakulisowej władzy działającej poprzez korumpowanie świata nauki, mediów, polityki i medycyny

  Idąc metodą faktów dokonanych – po czterech miesiącach trwania pandemii sam wirus nie zabił więcej ludzi niż sezonowa grypa, natomiast psychoza wytworzona wokół sprawy ma realnie niszczącą siłę

  Scenariusz realizowany jest perfekcyjnie

  Rośnie skala bezprecedensowej inwigilacji społecznej

  COVID-19 staje się bronią doskonałą.

  Pod jego pretekstem można już zrobić właściwie wszystko

  Na jesień „planowana” jest kolejna fala wirusa.

  Zrób kopiuj wklej niech jak najwiecej osób się dowie !
  Koniec rozmowy na czacie
  Wpisz wiadomość…

  Reply

  • Piotrek

   1 czerwca, 2020 at 10:31 am

   Pierwszy twój punkt już jest klamstwem (bo nie koronawirusa tylko świńskiej grypy), więc dalej nie czytam i polecam to samo innym. Świńską grypa pojawiła się rok przed publikacją wydaną w ramach działalności fundacji Rockefellerow. Publikacje można znaleźć w pdf – normalna futurologiczna symulacja rozwoju epidemii, nie ma w niej nic podejrzanego. Weźcie się ogarnijcie. Wirus może zabija niewielu (narazie), ale jak trafi na ciotkę z zaawansowaną cukrzycą to ona nie ma szans.

   Reply

   • Gary

    1 czerwca, 2020 at 12:51 pm

    No jednak koronawirus nie jest wymysłem. Przekonałem się o tym naocznie. Zachorowała najpierw zachorowała moja 12 letnia córka, potem żona i ja. Ja przeszedłem to łagodnie, ale moja córka i żona już nie. 3 tygodnie morderczego kaszlu, wysokich gorączkę, bezzsennych nocy (kaszel nie pozwalał spać, a nawet się położyć). Bałem się, że nie przeżyjemy. Wcześniej myślałem, że to jakaś medialna histeria i coś, co mnie raczej nie dotyczy. Teraz patrzę na to inaczej. Myślę, że w gruncie rzeczy Ty też nie wiesz o czym mówisz, wyszukujesz jakichś sensacyjno-spiskowych teorii podawanych w necie przez nie wiadomo kogo i tak się nawzajem nakręcacie a wystarczy porozmawiać z lekarzem specjalistą chorób zakaźnych, najlepiej takim co ma do czynienia z leczeniem covida i on Ci wytłumaczy na czym polega ta choroba i czy jest zmyślona. Obyś się nie przekonał o tym na własnej skórze jak moja rodzina.

    Reply

    • Tomasz

     11 czerwca, 2020 at 1:21 pm

     Wymaz miałeś? Wynik pozytywny? W którym szpitalu leczony byłeś ty lub rodzina? Podaj nazwę i miasto. Pozdr.

     Reply

  • Sebstian

   1 czerwca, 2020 at 12:33 pm

   Z grubsza wiedziałem jak to naprawdę wygląda, ale nie znałem az tyłu informacji. Skąd masz to wszystko?

   Reply

   • Tomasz

    1 czerwca, 2020 at 1:45 pm

    Z dupy Maryny. Reszta to wymysły. Że niby fałszowanie danych i ludzi o poglądach Pana Pawła się zamyka, taaa… chyba w wariatkowie. Przecież Polska jest prawicowa ludzie o poglądach autora żądzą i owszem zaniżają statystyki nie badając ludzi na covida. Tyle w temacie. Autor do psychiatry!

    Reply

  • siinski

   1 czerwca, 2020 at 12:49 pm

   I naprawdę uważasz że w dobie rosnącej rywalizacji pomiędzy USA i CHRL, rywalizacji, która zdaniem wielu politologów może doprowadzić do konfliktu zbrojnego pomiędzy tymi dwoma potęgami, którego stawką będzie pozycja światowego hegemona. Uważasz że mając wychodowanego wirusa w laboratorium USA wstrzymuje pracę nad nim, ogłasza moratorium i oddaje go swojemu największemu potencjalnemu przeciwnikowi, aby go sobie dopracował??? Sorry ale owa narracja i zdrowy rozsądek rozmijają się znacznie.

   Reply

  • Sebastian

   1 czerwca, 2020 at 12:51 pm

   Piotr,
   Z grubsza wiedziałem jak to naprawdę wygląda, ale nie znałem aż tylu informacji. Skąd masz to wszystko?

   Reply

   • Michal

    1 czerwca, 2020 at 7:24 pm

    Ale wiesz że pandemia sars już była, a że sars jest koronowirusem to i publikacje jak i badania przed 2015 na jego temat się pojawialy? I właśnie między innymi dzięki tego typu badaniom covid-19 nie robi aż takich szkód jak dawniej pandemia sars…
    Zresztą ja dalej nie wiem co ma do tego wszystkiego Bill Gates, zalozyciel Microsoftu. Ludzie aż mnie głowa rozbolała od tych bzdur.

    Reply

    • Yy

     2 czerwca, 2020 at 9:51 am

     Duzo jeszcze przed toba w ramach odkrywania swiata. Polecam Gadowskiego na yt. Wszystko co mowi od marca potwierdza sie z opoznieniem kilkutygodniowym w nediach

     Reply

 • Ana

  1 czerwca, 2020 at 9:13 am

  Ludzie zastanówcie się ! Przecież nie tylko w Polsce to jest. Cały świat wymyślił sobie epidemię?

  Reply

  • Jacek

   1 czerwca, 2020 at 1:20 pm

   Jeśli cały świat to teoria spiskowa jest jeszcze lepiej nośna 😉

   „I czy przypadkiem nie będzie więcej ofiar „terapii” niż samej „choroby”? – te pytania pojawiają się dzisiaj regularnie.”
   Na pytanie co lepsze, czy kilka tysięcy śmierci czy lepszy model auta dla pana X i dochód z tacy dla kościoła Y to już każdy musi sobie odpowiedzieć według swego sumienia.

   Reply

 • Tomasz

  1 czerwca, 2020 at 9:35 am

  Jak tak będziecie pisać i się zastanawiać to na pewno nie poprawcie myślenia o nas jako o debilach jak ktoś z was podkreślił.

  Reply

 • Jusek

  1 czerwca, 2020 at 10:01 am

  I Ty to wszystko wiesz obserwując świat z swego 32 metrowego mieszkanka na zadupiu.

  Reply

 • Agnieszka

  1 czerwca, 2020 at 10:15 am

  Kocham ta Pania w tej maseczce, w końcu do ludzi dociera prawda?

  Reply

  • Trybuneuszka

   1 czerwca, 2020 at 12:46 pm

   Zgadza, dociera prawda że są debi*lami i nie mają po co tego kryć.

   Reply

 • Piotrek

  1 czerwca, 2020 at 10:49 am

  Raczej to właśnie jest niebezpieczne, że przy kilkunastu tysiącach zakażonych zmarło aż 200 osób, którym nic nie było. Teraz załóżmy że z pandemią nie robimy nic (w tym unikamy kwarantanny, nie izolujemy ognisk tak jak to robi sanepid). Czekamy aż zarazi się 60% kraju, więc łatwo policzyć: 200/20 000 = 1/100 umiera na czysty covid. Czyli jeśli pracujesz w firmie 200-osobowej, to na pewno jeden pracownik na to umrze (na czysty covid). Nawet jeżeli potwierdzą się hipotezy, że zakażonych jest już 10 razy więcej, to wciąż 1 na tysiąc umrze, ale tylko bez chorob współistniejących. Nawet jeśli srednia wieku będzie wysoka, to jest to tylko średnia – może trafić też na młodych. Ale: przy takiej liczbie ostrych przypadków szpital na pewno cię nie przyjmie jeśli złapia cię duszności, bo nie będzie już miejsc. Wtedy liczba zgonów jeszcze wzrośnie. Takiej sytuacji boją się wszyscy rządzący na świecie i stąd ten cały cyrk. Proste i nie ma tu nic ukrytego.

  Reply

 • Xoxo

  1 czerwca, 2020 at 11:24 am

  Xd. Z tym całym koronawirusem

  Reply

 • Kumtakinte

  27 czerwca, 2020 at 12:16 pm

  Gates to zwolennik depopulacji , Microsoft to już nie jego hobby, teraz poszedł w farmakologię, szczepionki… Zaszczepił tysiące dzieci na polio i wszystkie mają paraliż itd… Jak od marca można nie słyszeć o Billu.G??? Nawet w tv ze dwa razy o tym mówili, o teorii s-pis-ku…

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Koszyk