KONGRES PSMiG E. Kwiatkowskiego

Kongres sprawozdawczo-wyborczy Polskiego Stowarzyszenia Morskiego i Gospodarczego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, odbył się w Warszawie w Domu Pielgrzyma Amicus. Przed Kongresem członkowie PSMiG i zaproszeni goście wzięli udział w Mszy Św. w kościele  pod wezwaniem bł. ks. Popiełuszki.


Mszę Św. odprawił ks. Kanonik Czesław Banaszkiewicz, przyjaciel bł. ks. Popiełuszki. Po Mszy Św. członkowie stowarzyszenia złożyli kwiaty na grobie błogosławionego męczennika ks. Jerzego Popiełuszki.

Następnie wg. programu rozpoczęły się obrady Kongresu, na którym zabrali głos członkowie i zaproszeni goście, omawiając sprawy stoczni w Szczecinie, Gdańsku, oraz ważne sprawy gospodarcze w kraju.

Po przerwie punktem obrad Kongresu było przyjęcie sprawozdań i udzielenie absolutorium dla Zarządu Stowarzyszenia mijającej kadencji. W dyskusji mówiono z wielkim zatroskaniem o sprawach morskich gospodarczych w kraju, którymi jest bardzo zaniepokojone Stowarzyszenie.

Na nowa kadencję wybrano władze Stowarzyszenia:

Zarząd: Prezes PSMiG - Pan Marian Banaś

Wiceprezes - Pan Adrian Markiewicz

Sekretarz - Arkadiusz Dworczyk

Na zakończenie obrad odbył się piękny koncert w wykonaniu Pani Bożeny Grudzińskiej-Kubik.

 

Maria Adamus


26-04-2016 admin

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis