Widmo „populizmu”

Unia Europejska, ta współczesna postać postkomunizmu społeczno - kulturowego, wykreowała nowy cel ataku – „populizm”: połączenie „prawicy”, obejmujące Kościół katolicki i jego wyznawców, patriotyzm zwany „nacjonalizmem” oraz „konserwatyzm”, czyli poszanowanie moralności i tradycji.

 


Przeciwko owemu „populizmowi” występuje lewactwo wszelkiego rodzaju : fałszywi liberałowie - libertyni, neokomuniści, „zieloni” z ekologami, „anarchiści” itp. Zajadłe pomstowanie na „populizm” rozlega się od Warszawy (PO, „Nowoczesna”, „Razem”) po Brukselę, Berlin i Paryż. „Populiści” to my: rydzyki i mohery, świętoszki, pisiarze, „Polska tramwajowa” i „blokowa”. „Elity” opozycyjne: sądowe, samorządowe, biznesowe, naukowe, mafijne,, artystyczne i „twórcze” – opluwają nas i wygrażają nam, jak mogą, z wyżyn swoich rezydencji i pękatych portfeli. Wspomaga je dziennikarstwo prasowe oraz internetowe, pozostające na usługach Niemców, Anglików, Francuzów i Żydów amerykańsko-izraelskich. A rząd nam zaleca dobre miny do złej gry.

Zbigniew Żmigrodzki

 


22-09-2018 admin

Komentarze

  • Teraz się mówi, że nie podpisał i nie podpisze. Co jest prawdą? Przecież media polskie i obce informowały , że PolskaL6MK podpisała.
  • W sensie, ze gazeta wychodzi teraz tez za granica.
    Nie mam polskich znakow;(
  • http://m.niezalezna.pl/239157-takiego-projektu-jeszcze-nie-bylo- gazeta-polska-teraz-rowniez-zagranica
    Was zniszczyli ,a tu prosze....miedzynarodowo sie robi, ale bledy ortograficzne w tytule, jakies takie swojskie: "za granica" raczej powinno byc.7 mln dostal Sakiewicz na portal z kamerami o puszczy.. .
  • Nie tylko to; rząd podpisał deklarację z Marakeszu o przyjmowaniu imigrantów i zamierza pozostawić towarzyszkę G. oraz jej trabantów na stanowiskach, rezygnując częściowo z reformy sądów.

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis