Wasze rządy, nasze struktury

Pod tym hasłem odchodziła w 2015 roku od zmonopolizowanej władzy „Platforma Obywatelska”, partia fałszywych liberałów, w istocie lewicujących libertynów. Z „Peeselem”, w rzeczywistości z utworzonym kiedyś przez PZPR „Zeteselem”, który bezprawnie przywłaszczył sobie nazwę zasłużonego stronnictwa Witosa i Mikołajczyka.

 


W ciągu kilkuletnich rządów i przez osławione poprzednie wybory samorządowe i w ich wyniku opanowane sejmiki wojewódzkie, zagarnięto stanowiska marszałków i prezydentów miast. Powstały koalicje PO-SLD-„PSL” zagarnięto wsie i mniejsze miasta. Jako podstawę ciągłego władania przygotowano organy wymiaru sprawiedliwości, wojsko, urzędy, szkoły wyższe, obsadzone „swoimi ludźmi”. Ustanowiono „odpowiednią” reprezentację w Unii Europejskiej, gotową w razie porażki wyborczej do pełnienia roli nowej Targowicy.

Przychodząc do rządów, „Prawo i Sprawiedliwość” natrafiło na mury wrogości i oporu. Przeszkadzano na każdym kroku, organizowano burdy w Sejmie i na ulicach, podburzano w UE i w obcych państwach przeciwko Polsce; szerzono oszczerstwa, kłamstwa i kalumnie.

W tej plugawej kampanii dużo znaczyły środki publicznego przekazu, pozostające w rękach lewicowych i sprzedajnych dziennikarzy. Walczą dziś nie tylko z rządem, ale i z religią oraz z moralnością chrześcijańską. Niestety, przywództwo polskiej hierarchii nie zajęło w tej kwestii zdecydowanego stanowiska.

Sprawdza się opinia, że bez likwidacji starych struktur nie udaje się przeprowadzić korzystnych zmian. Stare bukłaki nie pasują do nowego wina. One się mocno trzymają, a wino się rozlewa.

Zbigniew Żmigrodzki

 


24-07-2018 admin

Dodaj komentarz

Redakcja

naszapolska@onet.pl

 

Kontakt

w sprawie administrowania stroną: poczta@ewatylus.pl

Warto wiedzieć

"Miś" Kamiński i Andrzej Morozowski sporządzili kiedyś chwalebne "dzieło" pt. "Koniec PiS-u". Rzeczywistość okazała się inna: to ich "Platformę" może czekać koniec. Zastąpi ją KOD lub "Nowoczesna" bądź połączenie tych awanturniczych gromad, zarządzone przez niewidocznych sterników antyrządowej rebelii. Tymczasem Tusk chce wyprzeć Schetynę i zastąpić Hanną Gronkiewicz-Waltz. Tylko tak dalej...
 
W "Super Expressie" wyróżnia się jako podgryzacz władzy Sławomir Jastrzębowski. Cytujemy: "KOD wyprzedza PiS  (...) ten ruch, pchany przez niewidzialne a sprawne ręce, dziś zwyciężyłby w wyborach". - Ciekawe, czyje to ręce? Zgłaszają się BND, Mossad,CIA, a chyba i złowrogi Putin. Jednak najpewniej są to ręce którejś z naszych specjalnych, podobno aż siedmiu, służb. Proponujemy dobrze trzepnąć po łapach...

 

 

 

 

Polecamy

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis

Społeczeństwo i polityka na Wyspach w opisie korespondentki Elżbiety Królikowskiej-Avis