PolskaPinkas: Wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę przeciw COVID-19

Karol Kwiatkowski Karol Kwiatkowski21 września, 202012 min

Konfederacja w mediach społecznościowych zamieściła materiał z zastanawiającą wypowiedzą ministra Jarosława Pinkasa. Główny Inspektor Sanitarny mówi w niej m.in. o wygenerowaniu emocjonalnego zapotrzebowania wśród Polaków na szczepionkę przeciw COVID-19.

Konfederacja: – Maski opadły? Jarosław Pinkas (GIS): „Wygenerujemy emocjonalne zapotrzebowanie na szczepionkę #COVID19. Taki stan ducha, że chcę to mieć, bo jest to dla mnie niezwykle ważne.” Polacy mają obawy? Są sceptyczni? W takim razie rządzący „wygenerują emocjonalne zapotrzebowanie”… – czytamy na Twitterze. 

Pinkas powiedział: „Nie mamy leku na […] COVID-19, ale mamy możliwość racjonalnego zachowania się. […] Byś może będziemy mieli także szczepionkę. […] Po prostu, zwyczajnie wygenerujemy zapotrzebowanie, emocjonalne zapotrzebowanie, taki stan ducha, że chcę to mieć, ponieważ jest to dla mnie niezwykle ważne.”

Cała wypowiedź poniżej.

Udostępnij:

Karol Kwiatkowski

Karol Kwiatkowski

Wiceprezes Zarządu Fundacji "Będziem Polakami" - wydawcy Naszej Polski. Dziennikarz, działacz społeczny i polityczny.

Zobacz także

Jeden Komentarz

  • Avatar
    Niedorozwój

    22 września, 2020 at 5:46 am

    Gebels ?, niech porownaja ilość szczepien na grype wsrod starszych ze śmiertelnościa na covid w róznych krajach wiecie co wyjdzie?

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

5 × one =